Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Még életembe nem bújtam ágyba és nem is csókolóztam még soha senkivel.

A városban többször is utánam fütyülnek.

Pedig minden ismerőseimnek, van pasija/barátnője!

Még a húgomnak is van pasija, nekem miért nincs, mi a probléma vele.

Nem vagyok szőke!

21 éves lány vagyok,22 leszek.

Szeretek LoL és WoW-ozni, és van Xbox-om is amit tavaly kaptam karácsonyra azon pedig Fifázni vagy GTA5-el szoktam játszani, de napi 2-3 órát Xbokxozok de, azt is csak este már, ha suli van akkor 30 precet vagy 1 órát xXboxozok vagy gépezek, mind kettőt nem szoktam, facera nem járok sokat, minek, nem ír rám senki, sajnos :(

Világos barna hajam van, zöld szemem, és fehér bőrú vagyok.

Nem vagyok kövér, se sovány, 45 kiló vagyok.

Egyetemre járok, ebben az évben szeptemberben leszek 2-os az egyetemen.

1994.Augusztus. 5-én születtem.

Kedves vagyok mindenkivel, szüleimnek sokat segítek, ha kérik, sőt még a barátaimnak is szoktam segíteni, akármiről is van szó, még akkor is ha szerelemről van szó.

Mi velem a probléma? pedig sok fiú ismerősöm van de, egyiküknek sem tetszem, soha nem fog elérni a szerelem?

Normális válaszokat, létszíves. :)



2015. júl. 21. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán van valami a lényedben ami meggátolja őket, hogy próbálkozzanak nálad. Mint egy piros lámpa. Lehet jégkirálynőnek tűnsz.
2015. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet, túlságosan elkeseredettnek tűnsz. Vagy az eltérő érdeklődési kör; engem például nem érdekelnek ezek a számítógépes játékok, konzolom sincsen. A 45 kiló pedig elég sovány. Ezen kívül fogalmam sincs, mi lehet a baj :)


21/F

2015. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
most a születési dátumod mért olyan fontos infó? :O
2015. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ocsmány vagy, azért.
2015. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű, a lol\wow szar ahogy van, értelmes férfi nem játszik egyikkel sem. A gta5 tök jó lenne, de sajnálatos módon dirty console peasant vagy, így minden normális férfi elkerül(konzolon meg maradnak a töketlenek).

Bizonyíték:

[link]


Remélem tudtam segíteni.

2015. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pedig mindenkivel kedves vagyok, sokat szoktam mosolyogni, és nevetni is szeretek :). tavaly majdnem lett egy barátom de, sajnos a volt barátnőm el csalta tőlem, azzal hogy mini szoknyát húzott fel magára. :(
2015. júl. 21. 20:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Jól mondod 5. csak a glorious pc gaming masterrace!!!
2015. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

45 kiló az sovány.

ja, születési dátum minek ide?


ha utánad fütyülnek, akkor nincs baj veled.


és az légyszíves. :)

2015. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy azzal csalta volna el, na mindegy. Furcsa vagy, már ebből a kérdésből is látszik. Talán ezért nem kapkodnak utánad.
2015. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, születési dátumot minek kellett ehhez írni. Talán megjósljam, hogy mikor szeretsz belém?
2015. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!