Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavar hogy a párom csak akkor fáradt ha velem kell lennie?

Figyelt kérdés

A párom hajnalban jár dolgozni(2-3) és amikor délelött hazaér mindíg lefekszik aludni, én 2műszakban dologom ezért egyik héten sosem látom csak amikor délelöttös vagyok.

De amikor délelöttös vagyok mindig estig alszik,amikor meg délutános vagyok akkor sosem fáradt és már kora délutántól mászkál minden felé egész estig.


2015. júl. 20. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Valószínűleg állandóan fáradt, csak megbízik benned, és tudja, hogy előtted ezt nem kell titkolni (mint a munkahelyen.) és te megérted.


Miért nem pihentek együtt? :P

2015. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott erre, amikor elmesélted neki, hogy ez téged bánt?
2015. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim. Amikor velem kellett volna egy szombat estét eltölteni, akkor 1-2 óra után haza akart menni mondván hogy fáradt, de amikor a haverokkal kellett menni, akkor is fáradt volt, csak inkább elment fáradtan mint hogy hazamenjen - de más időpontot sose beszélt meg velük, csak akkor volt jó. Nem véletlenül az exem.
2015. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!