Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek mit a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nálatok kizáró ok lenne párkapcsolat szempontjából ha a szóban forgó úriember megrögzött nihilista, mizantróp és gyakorló elembeteg lenne ?

#az_ideális_társ
2015. júl. 21. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tök természetes. Bár még elembetegségről nem nagyon hallottam.
2015. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Ha jól nézel ki még bónusz is az elmebetegség, kaland nekik.


Legalábbis nekem ezt mondják (mániákus depressziós vagyok).

2015. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelentenek ezek a szavak, de óvakodok minden "ista" végű fogalomtól, ezek sem valami bizalomgerjesztőek.
2015. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nos, nekem van pszichés beteg a közeli családomban, nagyon nehéz vele, nem vennék a nyakamba még egyet.
2015. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elnézést az idegen szavakért, aki nem ért valamit a google segít.
2015. júl. 21. 23:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg az elmebaj? lehet nekem Te vagy a nagy Ő :D
2015. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jéézusom egy tömeggyilkos jelölt
2015. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóval olyan mint a legtöbb ember ? Nem,kössz,én mint normális ember,inkább egyedül maradok ebben a nagy világban.
2015. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Enyhén piromániás vagyok, utálok mindent és ami sokkal fontosabb, mindenkit. Továbbá funkcionális alkoholizmusban szenvedek. Ez általában időszakos, de ad egy pluszt amikor szükséges.


Erőszakos vagyok a szexben, természetesen csak egészséges mértékig, szó sincs utána kórházról meg horrorfilmekbe illő jelenetekről. Egyszerűen szeretem szorosan megkötözni az áldozataimat és éreztetni velük, hogy most én diktálok.

2015. júl. 21. 23:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Vannak ennél durvább dolgok is, de mindent a maga idejében.
2015. júl. 21. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!