Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ááá, lehet ennél durvább? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ááá, lehet ennél durvább? 19L

Figyelt kérdés

Van barátom immáron 5 éve.


Nemrég tudomásomra jutott, hogy egy ideig baráti alapon találkozgatott egy lánnyal. Ez nem mostanában volt.


Ez oknál fogva átnéztem a dolgait, telefonját, levelezéseit. Tudom, nem szép dolog, de engem hülyének nézni se az.


Sok szexuális töltetű üzenetváltás volt köztük, főleg a barátom részéről. Hogy hol és miket csinálna vele, meg milyen jól néz kiz szexi, sxép, felizgatja a fantáziáját, jó lenne ha lefeküdnének egymással. Ezeket tegnapelőtt találtam, olvastam. Mondjuk ezek se maiak. Régiek. Több hónaposak, 1 kivételével, amiből lejön, hogy a barátom ráállt a dologra és akarja, cdupán kivitelezni kell az aktust és kész.


Na most, egyszer a lány kettesben is találtam a barátommal, amit kimagyarázott, de kivertem a balhét. Ez még azelőtt volt, hogy ezeket a dolgokat elolvastam. Írtam is, hogy tegnapelőtt vettem a bátorságot és belenéztem, mert sok kérdőjeles, gyanús dolog volt, na és sajnos bele is trafáltam...


Ez az utolsó diskurzus köztük a lekapás előtt volt. Akkor kiosztottam és azóta nem beszélt vele, csak a lány írt neki. Meghívta kávézni, mert beszélni akart vele. A barátom azt írta neki, hogy oké, majd megint ráírt, hogy mégse jó, nagyon sajnálja, jó lenne nagyon, de csak akkor, ha nem lennék én neki. Bár egy ismerősöm azóta látta őket beszélgetni és elég intim beszélgetésnek tűnt. Megölelte a lányt...


Most akkor mégiscsak szeret? Mert az utolsó pillanatban elutasította, pedig előtte rengeteget nyomult rá, akkor annak van oka. De akkor minek ölelte meg? Minek beszél vele, ha ritkán is?


Nem csalt meg, mert az kiderült volna a beszélgetésükből, de ez már annyira salátás, hogy nem tudom mi is van??? Szeretem őt, és elég, azaz nagyon féltékeny vagyom rá. Nem ismerem a csaj, 1x láttam élőbe, de legszívesebben kinyúvasztanám. Az ő hibája az egész. Ha elküldi a barátomat, minden rendben lenne, ugye? Bár most is velem van és tényleg mindent megtesz értem, de tényleg. Sok időt, energiát fordít rám, segít nekem. De akkor is zavar, főleg, mikor lelkizős dolgokat írt a barátom neki.


Hogyan oldjam meg? Keressem meg a csajt és mondjam meg neki, hogy szálljon le a barátomról. Jó, főleg a barátom szállt rá, de akkor is...


Vagy mivel nem tette meg, igazából ez csak flört??? Áh, befogok kattanni! :/


Segitsetek!!!!!!!!


2015. júl. 22. 14:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
49%
Normális pasit kell keresned Cica. :)
2015. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Ő az. Annyi mindent megtesz értem. Házasság is tervben van.
2015. júl. 22. 14:13
 3/65 anonim ***** válasza:
89%
gondolom neki is tervben van a következő csaj, vagy másik facebookon még van pár ilyen lány...de te tudod meddig bízol benne vakon...
2015. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 r.sentinel ***** válasza:
83%
Tanacsom hagyd a sracot, jobb lessz neked, maskent fajni fog, elegge eggyertelmu irasokat fedeztel fel.
2015. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező,ha annyira szeretne,akkor nem kezdett volna ezzel a lánnyal ilyen levelezésekbe, de szerintem ez logikus.

Az meg hogy visszautasította a lányt, lehet azért van, mert vele még nem biztos hogy lesz valami, de Téged meg nem akar dobni, mivel biztos pont vagy neki. Ha összejön a lánnyal a dolog, akkor biztos ott fog Téged hagyni. Oké, lehet mindent megtesz érted (elmondásod szerint), de ha annyira szeretne/szeretett volna, akkor nem tesz ilyet.

2015. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt ez nem kizárólag a lány hibája, hanem a barátodé is, sőt főleg azé, mert nem a lánynak kellett volna elküldeni a barátodat, hanem a barátodnak visszautasítani a lányt, vagy ki sem kezdeni vele.

Az nem szerelem, ha csak azért nem fekszik le vele, mert te még megvagy neki.

Ráadásul lebukott, de ettől még ugyanúgy találkozgat a lánnyal.

Lefogadom, hogy ennél több is fog köztük történni, ha már meg nem történt, mert tudják, hogy te egy balek vagy és mindent eltűrsz, mindent elhiszel. Még csak nagyon bujkálniuk sem kell.

Vagy szakítasz a barátoddal, vagy elfogadod, hogy ebben a kapcsolatban hárman vagytok.

2015. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekebb vagy a gyereknél, úgyhogy hiába vagy már egy éve hivatalosan nagykorú, jobb lenne, ha átvinnéd ezt a kérdést a tinikhez.

Ott talán olyan választ kapsz, amit elvárnál.

Hiába teszed fel már harmadjára, vagy negyedjére ezt a kérdést, nem hiszem, hogy lesz értelmes felnőtt ember, aki azt tanácsolná, hogy maradj vele.

2015. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
89%

Fiatal vagy.

Az a legnagyobb butaság, amit ilyenkor gondolhatsz, hogy a harmadik fél tehet a dologról, egyáltalán nem. Ha ő nem lenne, akkor idővel lenne valaki más, a srác szeret csajokat fűzni, és talált valakit, aki kapható rá, ilyen egyszerű a dolog. Ha olyan marha normális lenne, ahogy gondolod, akkor ezekre a beszélgetésekre nem került volna sor.

2015. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
84%
amelyik pasi így csinál melletted egy másik lánnyal már ne haragudj de az a pasi nem normális.
2015. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
88%

Valószínű később is lenne ilyen pasi az életedben, de ő már úgy intézné a dolgait, hogy ne bukjon le.

Amíg fiatal ez benne van a pakliban mert nincs meg rá az anyagi fedezete, hogy teljesen diszkréten tudja intézni ezen dolgait.


A csajt felesleges felkeresni, ő csak él a lehetőséggel. A pasid sem biztos, hogy azért ilyen mert egy hűtlen szemétláda, de mégis csak együtt van veled fiatal kora óta (valószínűsítem, ha 14 voltál amikor összejöttetek) és lehet hiányzik már neki a változatosság, most fiatal, talán úgy van vele, mikor máskor, ha nem most.


Azt pedig már neked kell eldöntened, hogy érdemes lenne-e mindent felrúgni, összejönni mással, 5 évet lehúzni vele majd lehet végül ugyanez történne ott is mert nincs rá garancia, hogy mással nem így lesz, statisztikai alapon pedig nagyobb a valószínűsége, hogy előbb-utóbb lesz ilyen, akár még a te részedről is.


Azt meg ugye tudjuk, hogy itt gyakorin kizárólag csak normális, odaadó, hűséges pasik vannak akik megbecsülnének (aha...), na lehet leszavazni.

2015. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!