Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ennél durvább tévhiteke...

Tudtok ennél durvább tévhiteket, aranyköpéseket a testépítésről?

Figyelt kérdés

1, "Én nem használok súlyzókat, azoktól csak felfújódnak az izmaim, nem leszek erős. Meg tönkre mennek az ízületeim. Meg nem eszek ilyen porokat, tisztán nyomom. Semmi tojás meg fehérje, csak eszem ami jön."


Az utolsó mondat a legdurvább.


2, Volt néhány hét, amikor véletlenszerűen elkezdett fájni a hasam, hányingerem volt, rosszul lettem. Az okosok rögtön a "szereket" találták a hibásnak. Azt mondogatták a többieknek, hogy "látod, ezért ne szedj ilyen szarokat". Aztán kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok :) Persze, az is a poroktól jött elő :D



2015. jan. 22. 09:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
A legelső mondat melyik észlénytől származik???
2015. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%

-Bezzeg a fizikai munkat 5 percig se bìrna

-Csakis minkaval lehet izmosodni

-20 metert se tud lefutni kifulladas nelkül

-Ahogy abbahagyja a porokat összeesik

-Ilyen tablettakkal (vitamin) könnyű..

-Öregapam zsirszalonnat evett kenyerrel,dohanyzott,ivott de 120 evesen felkapalt 5 hektart felkezzel

-Nem edzem es eszem igy mert túl izmos leszek

- 6 utan nem szabad enni

-Heti 2 Rubintrekaval olyan alakod lesz mint neki

-Zsirbol izom,helyi zsiregetes

2015. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tévhit, de jót nevettem, amikor nekem mondták.

- Te konditerembe jársz??????

- Igen.

- És mit csinálsz ott? Súlyokat emelgetsz nő létedre ????????

- Igen.

- És az mire jó??????

- És amit te csinálsz (aerobic) az mire jó?????

2015. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 - palilaci - ***** válasza:
100%

Ja amikor a sulis vedono azt mondta, hogy a feherjetol meghalok.

Jah meg impotens leszek az edzestol

2015. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem veszem komolyan mert nem szeretnék Arnold lenni."


"A vitamin hízlal."


"Én ha diétázni fogok nem fogok edzeni mert minek, ha nem fejlődök" (ezen besz@rtam, teremben hallottam)


"A főorvos azt mondta hogy a kreatin szévágja a májad, inkább ne szedd."


"A fegyencedzéstől rendes izmod lesz, más, mint a bodystól."


"Az izmos embereknek nem áll fel."


"Nem valódi izom, nem való semmire. Csak dísz."


"Én natúrban nyomom nem szedek ilyen porokat."


Ami mostanában trendi: "Szeretnék dolgokat, de edzeni nem akarok, nem tudok rendesen kajálni, HELP!"

2015. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%
"Ha elolvasod a Sarga Kapszulat mindent tudsz a taplalkozasrol es az edzesrol"
2015. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
96%

Én saját testsúlyos edzést végzek, mert attól természetes izomzat jön létre, nem mesterséges mint a súlyzóstól.


Ha szedsz fehérjét meg proteint (megj.: tényleg így volt leírva) akkor sokkal könnyebben jön a tömeg.


Majd leáll a hormontermelésed, meddő leszel meg kiszőrösödsz a fehérjétől.-mondták egy lánynak, mivel szerintük a protein tápkieg az nem nőnek való.


Olyat is hallottam, hogy maga a súlyzóval végzett edzés felborítja a normális hormonháztartást, mert olyan nem természetes terhelést szab a szervezetre, hogy az nem tudja, hogy alkalmazkodjon hozzá, és szegény megzavarodik :D


Gratulálok fiam, majd ha 30 évesen ízületi problémád lesz a sok tápkiegtől, akkor majd megnézheted magad.-hangzott el a random mondat egy 14 éves forma gyerektől az interneten.


Ez inkább ilyen vegatérítős, de ez is megér egy misét: A húsfogyasztás többek között azért káros, mert amikor megölik az állatot, a stressz miatt adrenalin szabadul föl benne. Ezt te megeszed, és agresszív leszel te is tőle. Példa: a testépítők azért hatványozottan agresszívak, mert ők sok húst esznek.


Ja, hogy te vitaminozol? Úgy könnyű....


-Úristen, de jó eredmény! Hogy edzel?

-Semmi különös nincs az edzésben, viszont nekem van megtervezett étrendem is, ami nálad hiányzik. Csirke rizs zöldség fehérje tápkieg lenolaj

-Jah...gondoltam hogy fehérjézel...


A protein tápkieg rákot okoz, mert a plusz tápanyag elősegíti a rákos sejtek fejlődését.


Na kb. ezek jutottak most eszembe az eddig általam hallottakból, amik a legjobbak véleményem szerint.

2015. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
10 éve ez a hobbim, és elég jól is nézek ki. van egy haverom, 160kg zsírdisznó, mindig hangosan irigykedik rám, hogy õ is szeretne így kinézni, de neki "betegség" miatt könnyen jönnek a kilók. Van egy másik haver, ennek a srácnak, õ a legjobb haverja. ahányszor 3 asban vagyuk és elõ jön a téma, mindig elkezdem mondani, mit és hogyan kellene ennie, de a másik srác, aki meg semmit nem janyít a testépítéshez, mibdig lehurrog, hogy hülye vagyok, meg én "genetikusan" vagyok sovány...(endomorf vagyok nagyon hízékony endomorf) és kioktatja a srácot, hogy gájból lehetne hatalmas izmokat gyártani, most kezdjen el gyúrni, mert most van mibõl... és persze kire hallgat... ilyenkor tudnék eret vágni :D csak nem feltétlen a sajátomat :D
2015. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok izmos lenni, csak azt szeretném, ha olyan testem lenne, mint egy fitnessmodellnek.


Tényleg meleg leszek a fehérjeportól?

2015. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
ja és haverom a "betegséggel" jön ugye mindig, hogy azért dagadt, mert anyukájától örökölte az anyagcsere zavart... jártam náluk hétvégi nagy ebéden, õ a testvére és az anyjuk, 3 an betolnak egy nagy fazék húslevest,aztán fejenként 1.5 kg disznó pecsenye, ránézésre kb 500 gramm rizzsel, amit lefojtanak fejenként 3-4 hèjában sült krumplival, ezek után desszert, teszkós torta, fejenként 3-4 szelet, az egész tortát bevágják ebédnél...szegény apjuk csont sovány, mert nibcs ètvágya kõztük... kb ennyit a született anyagcsere zavarukról :D
2015. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!