Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok olyan Béna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan Béna hogy akkor tudok az életben helytállni ha van mellettem társ?

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok,egyenlő vagyok a nullával!
2015. júl. 22. 17:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen összejönnék egy 40 körüli férfival, persze csak ha megegyeznek az igényeink.
2015. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nehogy a 20éveddel nekem okoskodj,hadd tudjam én milyen nő illene hozzám,szerintem én se okoskodtam hogy Te kivel ismerkedj!Öntörvényü vagyok,az tény,de legalább nem vagyok átlagos 40-es sörhassal...
2015. júl. 22. 18:36
 23/27 anonim ***** válasza:
Tehát a negyvenes nő ne kavarjon fiatallal, de neked jár! :D Vicces vagy kérdező! :D
2015. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem 20 évesen 44 éves párom van :D, ha normális megegyező igények vannak mind2 félnél akkor nincs probléma.
2015. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Hát igen... általában a harmincas-negyvenes nők már elvárnak a férfitól egyfajta érettséget... azok a férfiak, akik bármilyen téren nem tudnak ennek megfelelni, azok keresnek huszonéves nőket, mert nekik kevesebb is elég... ;)


39 évesen egyszerűen nem találtam olyan független férfit, aki hozta volna azt "szintet", amit várok egy férfitól (bár huszonévesen még elég lett volna, amit nyújtani tudtak...). Úgyhogy én is kénytelen voltam összejönni egy érettebb harmincévessel. :)

2015. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy rossz teljesítményt nyújtok az életben, ha egyedül vagyok, de egyértelmű, hogy szárnyalok, ha megvan a biztos háttér kapcsolati téren, legyen szó akár munkáról, akár más területeiről az életnek.



Abba nem akarok belemenni, hogy milyen nehéz 41 évesen párt találni, 35 évesen is látom, hogy nagyon beszűkülnek a lehetőségek ahhoz képest, ami 10 éve volt, de azért normális hozzáállással, normális jellemvonásokkal, megfelelő háttérrel (munka, anyagi helyzet, etc) talán nem lehetetlen... vagy csak túl rövid ideje vagyok szingli, és még nem jöttem rá, hogy tévedek? :P

2015. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyen béna, megnyugtatlak, csak sokan tagadják.
2015. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!