Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha titeket a parotok vitatkoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titeket a parotok vitatkozas soran a szekrenyhez vágna ugy hogy megserultok ti elhagynatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 20:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
39%
dios mió! hogy lehet 1 ilyen gyökérnek nője ez kell nektek nők ez.....-.-
2015. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
71%

Jaj, álljunk már le a sok "én jobb pasi vagyok, járj velem" ordenáré szöveggel. Ez nem rólatok szól, pasikák!!! Félre tudjátok magatokat tenni egy percre?


Az igazán nem erény, hogy nem vernéd meg a nődet, hanem alap.


Én sem reklámozom úgy magam, hogy nem kínzok kískutyákat.

2015. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem senki nem mondta, hogy "jobb pasi vagyok, járj velem", ahogy abban is igazad van, hogy az erőszakmentes élet nem erény. Pont ezért viszont jogos a kíváncsiság, hogy mi a fene tartja a kérdezőt egy olyan ember mellett, akinek még az alap "erényei" sincsenek meg, amivel az emberek nagyobbik része azért simán rendelkezik.
2015. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
85%
Csak egyszer vágna a szekrényhez,elhagynám azonnal.
2015. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
85%

Na vajon mi? Kicsit törjük már a fejünket.


Talán ezt látta kiskorában? Talán elnyomó környezetben nőtt fel, ahol nem alakult ki az önbizalma, és elhiszi, hogy ezt érdemli?


Nagyon könnyű azt mondani, hogy aki hülye, haljon meg, gondolkozni és segítő kezet nyújtani? Az már túl emberséges lenne.


Helyette csak az jut a pasi eszébe: én nem verném meg, miért nem az én pötsömön pörög a rlbanc?

2015. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Elmondom a sztorit. A munkahelyen felhuztak de nagyon. Azt mondtam amikor hazaertem hogy remelem éhen hallnak ezt kivanom nekik. Tudom nagyon csunya es durva de annyira hulyen viselkedtek hogy megis sirattak.

Amikor ezt mondtam a ferjem azt mondta hogy nekem ez nem jo hogy ilyet kivanok nekik blablabla.

Majd magyaraztam hogy miert mondtam ezt hogy mennyire k@csogok.utanna kiabaltam mert nem akarta megerteni. Ekkor felidegeskedett kiabalt hogy en akkor sem kellene igy beszeljek. (Tudom hogy nem kellett volna igy utolag de nem ez a lenyeg )

Ekkor fogtam magam es elindaltam kifele hogy a kocsival elmenjek mert egyedul akartam lenni.

Azt mondta hogy nem megyek sehova es mivel ellenkeztem az asztalnak lokott de nagyon durvan. Nagyon megutottem magam.

Azt mondta nem utott meg. De nagy kek folt lett a labamon.

2015. júl. 23. 21:03
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a szekrény, mint az ablakon ki.
2015. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
30%
bemásolnád, hogy hol ajánlotta magát bárki is, hogy ő nem bántaná a csajt?
2015. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Utolso akkor ezek szerint "joggal kaptam "?
2015. júl. 23. 21:09
 20/45 anonim ***** válasza:
90%

Egy percig nem gondolkodnék, azon nyomban faképnél hagynám + ha látható rajtad a sérülés nyoma, akkor látleletet is vetetnék a helyedben és feljelenteném a jó francba.

Agresszív állat, végül is tök cuki, hogy közli megütni nem foglak.. Haha, most akkor örülnöd kéne, hogy "csak" a falnak b*sz neki?

Szomorú, hogy neked ezután még kérdés, hogy vele maradj-e, ráadásul úgy, hogy ez nem is az első eset. Vér nem válik vízzé, előbb-utóbb ütni is fog.

2015. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!