Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha titeket a parotok vitatkoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titeket a parotok vitatkozas soran a szekrenyhez vágna ugy hogy megserultok ti elhagynatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 20:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
92%

hát ha egy barátnőm úgy a szekrényhez baszna h még meg is sérülök,az inkább márianosztrai volt fegyenc parókában,

viszont részegen sincs ennyire ferde ízlésem



fordított esetben ez kérdés? ez kb olyan kést állított a hátamba az uram,szeret még? igen,csak add vissza neki!

2015. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
94%

Csak egyetlen egyszer kellene rám kezet emelnie - egyetlen egyszer! - és úgy ott hagynám a pasit, hogy pislogni se maradna ideje. Az mindegy, hogy megüt vagy "csak" fellök, az erőszak az igenis erőszak!

Nem érdekel, milyen módon követi el - nekilök egy szekrénynek, vagy baseball ütővel vág hátba -, az a lényeg, hogy tettlegességgel, erőszakkal igenis fájdalmat és sérülést okozott nekem!


Ha kezet emel rám, repül!

2015. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Költőnő? ***** válasza:
85%

már az gáz h csak üvöltve tudtok kommunikálni, az csak hab a tortán, ami történt. Végül majd úgyis megmagyarázod, "dehát szeret, amúgy tök jól megvagyunk.." és mketten maradtok. Egészségesen működő embernek még a talpán is feláll a szőr, de nektek ez ezek szerint így jó, hisz együtt vagytok. Oké, nincs ezzel semmi baj, nem kell mkinek szeretetteljes, érzelmileg stabil kapcsolatban lenni, nem való az mkinek....

Csak sírva könyörgöm, teherbe ne ess, mert csak egy újabb idegbeteg embert raknátok össze a világnak. Kösz, abból van elég.

2015. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
25%

Nos, kérdező, a te sztoridat olvasva én annyit mondanék, hogy tanuld meg kezelni a nehézségeket, mert nagyobb pofonokat is kaphatnál az élettől, mint amin te kibuktál, és eldurvult. A párod csak reflexből reagálta le a dolgot lökdösődéssel. Ezt azért merem így kijelenteni, mert nekem van a családomban olyan, aki gyakran veszti el a fejét úgy, ahogy te, csak ő beteg, és nincs tudatában, viszont nagyon ki tud ezzel borítani mindenkit, és hiába tudjuk, hogy azért ilyen, mert beteg, elszakad a cérna, és nagyon erősen vissza kell fogni magunkat, hogy legalább egy tányért ne vágjunk a földhöz tehetetlenségünkben.

Szóval tanuld meg kezelni az indulataidat, és csendben maradni, mert - lehet, hogy neked ez újdonság, de - NEM KELL MINDENT MEGBESZÉLNI ÉS MEGÉRTETNI MÁSOKKAL. Ha valakit nem érdekel valami, másképp látja, ne szállj bele további vitákba, főleg úgy ne, hogy nem vagy higgadt.

Csak egy apróság szintén az én életemből. Én sok tekintetben másképp látok dolgokat, mint a kollégáim jó része, pozitívabban állok a közös munkahelyünkhöz, de nem akarom őket meggyőzni az én igazamról, mivel én sok negatívat tapasztaltam munka terén, amit ők nem, és igazából ők szerencsésebbek, mint én, még ha valóban lehetne még jobb is. Nem ismerik azt az oldalt, amit én átéltem, nincs viszonyítási alapjuk. Ha mégis meg kell tapasztalniuk, majd az élet gondoskodik róla.

2015. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Nem jol fejeztem ki magam a kiabalassal kapcsolatban mert amugy nyugodtan beszeltem csak 1 szer felemeltem a hangom amire o megjobban felemelte a hangjat es akkor akartam lenyugodni es elhuzni mert lattam ugysem ertene meg.

(En alapbol hangosabban beszelek es ha egy kicsit feszult vagyok akkor a ferjem szerint kiabalok )


koszi hogy megosztottatok a velemenyeteket...

2015. júl. 23. 23:19
 36/45 A kérdező kommentje:

34es en csak a parommal probaltam megertetni a dolgokat es mikor lattam hogy nem lehet elakartam menni a kozos autonkal mire o nem mehetsz sehova a kocsival. De mivel en menni probaltam nagyon meglokott az asztalnak amitol most nagyon faj a combom.

Tudom hogy ez az en problemam stb de hatha van vkinek jobban ralátása az ilyen helyzetekre..

2015. júl. 23. 23:33
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

En mma-zok, olni tanulunk ott. De akkor is kirugnam az ilyen embert azonnal. Azonnal valnek.


Vetess latleletet a sebeszeten. Aztan a rendorsegrn tegyel feljelentest ellene. Sot ilyenkor hivd is ki a rendorseget. N

2015. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Amugy nem egyszer tortent mar meg hogy odanyomott vagy lokott a szekrenynek vagy elottem csap mindent a foldhoz es siet felem hogy megusson de nem ut meg csak mutatja hogy majdnem.

Annyi hogy a ferjemrol nem hinnenek el masok ha ezt pl.a csaladnak elmondanam. Alapbol engem hibaztatnanak... mert o olyan "csendesebbnek "latszik igy mindenki ellenem fordulna ha valnek.

Nem szeretnem sajnaltatni magam csak velemenyeket kerek.Es koszi

2015. júl. 23. 23:47
 39/45 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem látszik ilyennek lehet ilyen. A látszat néha csal, na meg lassú víz partot mos. Pont az ilyen csendes, nyugodt emberek azok, akik elég durván ki tudnak kelni magukból. A családod is nagyon megértő lehet, ha nem hisznek neked.

Én a helyedben szó nélkül otthagynám a francba + mellé fel is jelenteném. Mert ennyit érdemel az ilyen "pasi"

2015. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

37es koszi de nem komplikalom a dolgokat. Lehet megszoktam es talan elis hitettek velem hogy ilyen lehetseges.

Felek lepni. Nincs senki aki mellettem allna. Sajnos sokat sirok emiatt mert sokszor rovid idore helyereallt a kapcsolat es akkor azt hittem hogy jo de utanna minden kis vita soran vmivel probal ramijeszteni.


25L

2015. júl. 23. 23:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!