Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha titeket a parotok vitatkoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titeket a parotok vitatkozas soran a szekrenyhez vágna ugy hogy megserultok ti elhagynatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 20:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Nos, igazából te látod a kapcsolatotokat, én csak a sztoridból próbáltam leszűrni dolgokat. Egy kérdést válaszolj meg magadnak, nem kell itt keresni a választ, mert ez benned van. Boldog vagy vele? Ha a válasz igen, akkor meg tudtok mindent oldani, ha a válasz nem, akkor nem az számít, mi történt, lépni kell, mert nem tartoztok össze. A többi csak körítés.
2015. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet megszoktam es talan elis hitettek velem hogy ilyen lehetseges.

Felek lepni. Nincs senki aki mellettem allna"


Kérdező: vannak csoportok, van segélyvonal ami segít ilyen helyzetben.


De megértelek, ha azt mondod, hogy nem szeretnél ilyet felhívni, viszont a legtöbb ami segíthet azok a barátok, próbálj meg e meglévőkkel beszélgetni, vagy újakat keresni. A legfontosabb, hogy jelenleg azt hiszed, hogy egyedül véged lenne, összeomlana az életed, és valami miatt egy kicsit még ezt is, hogy ezt megérdemled, hogy ez természetes, hogy neked ennyi jár.


Ez pedig talán még annál is rosszabb, mint a tényleges lökés, mert egyszerűen magadban veszíted el minden hitedet.


Állj a sarkadra, mond ki, hogy ennél többet érsz, hogy nem élhetsz félelemben, és tedd meg amit tenni kell, akár azt, hogy neki mondod meg, hogy így nem működik tovább, változtasson (ez mondjuk max hetekre fog megtörténni), akár azt, hogy a kapcsolatotok jövőjén gondolkozol el, és lépsz valamit, mert így nem lehet egy egész életet leélni. Keresd meg azt a férfit, aki partnernek tart, aki megbecsül, akitől nem kell félned akkor sem, ha nem megfelelően szólsz hozzá.

2015. júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 omba ***** válasza:

Félsz lelépni - és 10 év múlva, 20 év múlva?

NINCS különbség s jellemben, se BTK-ban a lökés és az ütés között.

Egy hibád volt. azt a senkiházi az életedbe engedted, ha ott hagyod, az nagyobb hiba lesz.

2015. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Majdnem egy évre rá még együtt vagytok?
2016. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!