Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy győzitek le hogy semmit se szégyeljetek a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Itt nem konkrét dologra gondolok hanem bármi..család,vagy ha valamivel nem vagytok megelégedve magatokon, vagy szokásotokon vagy bármi.Én megbizok a páromban mert egy nagyon rendes srácnak ismertem meg és mindenki más is ezt mondja róla, természetesen aki ismeri. De vannak dolgok amiket cikinek érzek és nehezemre esik elmondani akármennyire is megbizom benne.
2015. júl. 23. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az baj. Nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatotoknak. Miattad.
2015. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de nem csak vele vagyok ilyen..mindenki előtt zárkózott vagyok ha fiú ha lány..életemben egyszer nyiltam meg mondhatni teljesen a legjobb barátnőmnek.
2015. júl. 23. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Változtatni pedig tudsz a zárkózottságodon, feltéve, ha akarsz!

Első szabály: a párunkkal mindig legyünk teljesen őszinték és nyitottak! Különben akkor hogy tudtok minden kényes témáról beszélgetni, ha te bezárkózol előtte?


Bízz benne, mert szerintem nem nagyon bízol még eléggé benne, ahhoz hogy teljesen megnyílj neki! Ha még rövid ideig vagytok együtt, akkor oké, de ha már hosszabb ideje, az már nem oké.

Üljetek le, és beszéljétek meg a dolgot, mondd el neki, hogy ez a gondod, hallgasson meg és adjon tanácsot neked!

2015. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyban függ attól, hogy milyen dolgokról van szó.
2015. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
úgy, hogy nincs kisebbségi komplexusom, nincs bizonyítási kényszerem és nem érdekel más véleménye!
2015. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó: jó neked.:D bárcsak én is ilyen lennék
2015. júl. 23. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem szégyellek semmit, múltkor is akkorát durrantottam folyt a könnye, a haja meg lobogott.
2015. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDD
2015. júl. 23. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 akkor válj ilyenné.... avagy hasonlóvá.
2015. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem volt nyilt láng a közelbe mert az lett volna mint Hiroshima 2.
2015. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!