Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félelem az exbarátnő miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem az exbarátnő miatt?

Figyelt kérdés

A barátom és az exe már vagy 6 éve , hogy szakítottak (kb. 1 évig voltak együtt), és hát a csaj ilyen "fitness-fehérnemű modell" lett, és a barátom elég gyakran megjegyezte már, hogy milyen szép és csinos... Nem csak nekem, a haverokkal is többször előjött már ez a téma.. Amúgy bízom benne, tudom, és érzem, hogy csak engem szeret.. Viszont lesz hamarosan egy osztálytalálkozójuk (ja, gimiben osztálytársak voltak), és kicsit bennem van a para.. Ugyanis az ok, ami miatt szakítottak, az az volt, hogy nem tudtak olyan sokat együtt lenni (még fiatalok voltak, és a szülők mindkét részről korlátozták őket)

kicsit félek, hogy ha most újra találkoznak (mert amúgy 2 külön városban laknak, csak face-n ismerősök, de nem beszélnek, meg semmi!), és előjönnek az emlékek... Mert ez nem olyan indok, mint egy megcsalás, vagy elhidegülés, mert nem azért szakítottak, mert kiszerettek volna egymásból...

áh, olyan hülye vagyok, tiszta ilyen rémképek vannak a fejemben.... És előtte persze titkolom, nem akarok ok nélkül ilyenekkel jönni neki, azért is írok ide péntek éjjel... :D :S eléggé ideges vagyok, hogy a találkozásnál előjönnek a régi érzelmek..... :((

(mi 3 éve vagyunk együtt)


2015. júl. 24. 23:48
 1/5 TallandThin Boy ***** válasza:
Nyílván elő jönnek majd az emlékek, azért van az osztálytalálkozó. De szerintem bízz a párodban, ha meg ott mások előtt lenne valami szerintem úgyis kiderül.
2015. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértem az aggodalmad, én is féltékeny típus vagyok. Itt viszont arról van szó, hogy nem bízol eléggé magadban, hogy vagy olyan jó nő, mint az ex...

Gondolj arra, hogy ha valóban szereted a párod, akkor a legjobbat akarod neki, és ha úgy döntene, hogy neki a másik nő kell, akkor legyen vele boldog. De kötve hiszem, hogy ez így alakulna. Ha a ti kapcsolatotok kielégítő, akkor nem fogja felrúgni azt egy régi szerelemért. Ne edd magad a dolgon, csak magadnak ártasz vele!

2015. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
teljesen megértelek viszont ha akar (HA AKAR) a féltékenység nélkül és amellett is simán lehet baj. Bízz a kapcsolatotokban és bízz benne. Jelenleg ez a legtöbb amit tehetsz.
2015. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszaitokat. :)

nem attól félnék, hogy ott az osztálytalálkozón összeszűrik a levet, hanem amolyan filmbeli módon van a fejemben a kép, hogy meglátja a lányt, és eszébe jut, hogy anno mennyire szerelmesek voltak.. elkezdik tartani a kapcsolatot, és újra beleszeret.. (vagy rájön, hogy ki sem szeretett belőle?)

áhh, komolyan, tök hülye vagyok :S :D

de köszönöm a tanácsokat, igyekszem nem kattogni ezen, mert tényleg megőrülök a végére. :/

egyébként igen, bevallom, hogy nem tartom magam jó nőnek - alapból sem tekintek úgy magamra, mint valami tökéletes szépség, de ez a csaj mellett főleg elbújhatok... Én futok+heti 3-szor tornázok, mellette diéta, szóval a testem rendben van, de ez a csaj fitness modell, és állandóan fehérneműs képek vannak róla a face-n (nem ismerősöm, de van vagy 4ezer ismerőse, és sok közös van, és mindig lájkolgatják)... szóval akarva akaratlanul is mindig látom őt.. és tényleg egy gyönyörű lány, nem csak a teste, az arca is... ááá :((( na mindegy.. megpróbálom elterelni a figyelmemet... köszönöm, mennek a kezek:)

2015. júl. 25. 12:08
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
nézd ha még vannak érzései esetleg a lány iránt (mert csak az tud újra fellobbanni ugye), akkor teljesen mindegy.
2015. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!