Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a baratommal?

Figyelt kérdés
Tobb mint 2 eve vagyunk egyutt a baratommal. O 22 eves en pedig 18. Szoktunk veszekedni, mint altalaban mindenki a parjaval. A problemam az lenne hogy van egy lany akivel regebben joba volt, (amikor mi meg nem ismertuk egymast) sot nagyon joba voltak. Azt nem tudom hogy lefekudtek-e egymassal de az biztos hogy a parom tobbet akart attol a lanytol. Most egy par honapja elkezdett ezzel a lannyal beszelgetni facebookon. (a lanynak amugy most van baratja, de csalja ot rendszeresen) Hat ugye en ezt eszre vettem es sunyin el is olvastam ezt a beszelgetest. A beszelgetesbol kiderult hogy 3-4x osszefutottak. (a parom azt mondta hogy csak egy "cigire") Es voltak a beszelgetesbe durva beszolasok a baratomtol hogy pl: fekudjunk le egymassal. Hat ugye ezt is felhoztam a paromnak hogy meg is mi a jo budos franc ez. O erre csak annyit mondott hogy nem kell mindent komolyan venni, regebben is joba voltak akkor is igy beszelgettek es amugy is csak hulyesegbol irta neki es a lany sem gondolta komolyan. Akkor nagyon merges lettem. Talalkoztam a baratommal aki jobban fel volt haborodva mint en. O azt mondta tartsunk szunetet igy hat otthon maradtam. Aznap a lanynal kotott ki ami kesobb kiderult. Akkor nagyon elborult a fejem. Megmondtam neki hogy komolyan gondolom a szakitast menjen a kis baratnojehez. Mire a baratom elkezdett puncsolni hogy szerinte nem kene szakitani meg lehet ezt beszelni normalisan es helyre lehet hozni. Akkor azt mondtam a baratomnak hogy legyen utolso esely. Megmondtam neki hogy tobbet azt se akarom megtudni hogy meg csak ra nezett-e. Rendben megigerte. Nem is tortent semmi akcio. Ezen a nyaron minden nap egymasnal vagyunk ugyhogy biztos nem is beszelt vele es nem is talalkozott vele. Viszont tegnap az egyik haverjaval beszelgetett telefonon (aki d*ugogatja a lanyt) nincs is ebbol problema. A problema az hogy a haverja pont a lannyal volt es meghallottam hogy egy noi hang beszelt utana a telefonbol neki. Hat ez biztos hogy a lany volt. Azt nem tudom hogy a lany mint mondhatott neki de a parom mondataibol ki lehet szurni. "Mashogy alakult" "Ja majd megoldjuk" "Majd megbeszeljuk" stb... persze en ravagtam hogy azzal a lannyal beszelgetett a vegen de letagadta. Hulyenek nem kell nezni hallottam. Utana fel sem hoztam neki a temat de most nem tudom mit csinaljak vele. Szeretem a paromat biztos hogy o is szeret kulonben nem lenne velem minden nap de hogy mondjam meg neki hogy nem akarom hogy tartsa a lannyal a kapcsolatot. Ha tartani fogja vele, en nem szeretnek vele lenni. (Mondjuk ugyis letagadna vagy titokba beszelnenek) de altalaban ez mindig kiderul. Mit csinaljak szerintetek? Maradjak vele ? Akkor mit mondjak neki hogy vegre elfelejtse orokre? KOMOLY VALASZOKAT SZERETNEK. A dedos kis gyokerekre nem vagyok kivancsi. Koszi elore is.
2015. júl. 25. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha tagoltad volna el is olvasnám...
2015. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha más lánnyal találkozgat és irja neki hogy : " Feküdjünk le egymassal" szerinted tényleg komolyan szeret? Itt az a kérdés hogy mekkora a tűrés határod? Vagy maradsz egy komolytalan fiú mellett vagy keresel egy olyant aki igazán szeret
2015. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Költőnő? ***** válasza:
igazából az dedós ahogy Te állsz hozzá. Vagy bízol benne v nem. De nem az anyja vagy h eltiltsd bkitől.
2015. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendes vagy, de most nem a nyelvtan érdekel. Kérdésemre/problémámra tanácsokat, javaslatokat vagy éppen választ szeretnék kapni.
2015. júl. 25. 12:37
 5/17 A kérdező kommentje:

2. Ezt talan lehet en rontottam el hogy ilyeneket irt neki mert en meg a volt baratommal beszelgettem, de en semmi ilyeneket.A baratom 22 eves letere komolytalan. Mindent elpoenkod elhulyul es ismerem mert mindenkit szeret "sz*patni" ugyhogy lehet tenyleg neki van igaza es csak hulyesegbol mondta. Biztos hogy szeret hiszen kibirhatatlan vagyok, nehez eset, meg is velem van. Minden nap velem van. Nem is mondja azt se hogy ne legyek vele. De koszonom a valaszod. Lehet neked van igazad.

3. Az eltiltast azt O kezdte velem, hiszen 2 eve megmondta nekem hogy kivel nem szeretne hogy tartsam a kapcsolatot. Nem is tartom. Nem is erdekel. Szerintem ha neki szabadott, ennyit nekem is szabad. Hiszen csak a kapcsolatunkat szeretnem megmenteni.

2015. júl. 25. 12:53
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
ő bepróbálkozott a tiltással; te hagytad. Te is bepróbálkoztál; ő nem hagyja. Ennyi.
2015. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Költőnő?: Azert ez nem teljesen ugy van, mivel en tartottam a szavamat en is elvartam tole akkor, hogy par embert hanyagoljon. Akiket mondtam neki, azokkal azota sem beszel,nem is keresi oket. Szoval en is es O is hagyta. Nem tudom mit mondhatnek neki, en csak szeretnem ha mukodne a kapcsolatunk, ugy ahogy eddig. Elvesziteni nem szeretnem. De nagyon meggyozonek kene lennem ahhoz hogy elerjek vele valamit. Nem tudom hogyan fogalmazzam meg neki ezt az egeszet, hogy komolyan is vegyen engem. Egyszeruen csak szeretnek benne 100% -osan megbizni, de ehhez en csak annyit kerek hogy felejtse el orokre. De ha egy olyan lanyhoz akar futkozni akinek baratja van, kozbe a legjobb haverjaival csalja akkor nem fogok tenni a kapcsolatunkert. A kerdes az, hogy hogyan alljak neki? Nem akarok veszekedni, csupan csak megbeszelni. Ha nem megy , nem fogom eroltetni.
2015. júl. 25. 13:09
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
nézd én erre azért nem tudok válaszolni, mert eleve nem hiszek az olyan kapcsolatok létjogosultságában, ami onnan indul h el kellene szepalni vkit vkitől.
2015. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Persze tok ertheto. De szerintem 100 kapcsolatbol 90 biztos hogy egy masik szemelytol megy tonkre. Koszonom a valaszaid.
2015. júl. 25. 13:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálja egy srác, pedig komoly barátnője van.


Szeretne velem lefeküdni, de megtenni nem biztos, hogy megmerné.


Szerintem úgy gondolja, hogy ez neki jár. Abban még nincs semmi, ha erről beszél. Fiatal, kiváncsi, élénk a fantáziája, nem élte ki magát.


Ez ellen te semmit sem tehetsz.

Ezeket a döntéseket neki kell meghoznia.

Az meg nem élet, kapcsolat, ha folytonos ellenőrzésre van szükség.

Mindeb emberi kapcsolat alapja a bizalom.

Te pedig nem bízol benne, jogosan.

A barátoddal kell leülnöd végre nyugodt körülmények között és tisztázni a dolgot. Tudasd vele, teljes magabiztosággal, hogy véglegesen elveszít, ha nem zárja le ezt az egészet. Ilyesmi nem fér bele egy kapcsolatba.


Ne gyengülj el, légy komoly. Ne hagy, hogy hozzád érjen. Ültesd messzebb magadtól. Lássa, hogy ez a végjáték. Vagy te, vagy más.


Ha gyenge leszel, kiskapukat keres majd. És az egész ördögi körré változik. Pokol, hazugság, állandô bizonttalanság lesz az életed.


Most igen, egyūtt vagytok minden nap, de ez nem lesz mindig így. Lásd, még így is beszélt vele.


Talán ő ezt csak szórakozásnak fogja fel, de ezzel nem mutat tiszteletet feléd.


Nem lehetsz vele 0-24-ben. Nem őrízheted. Bekattannál. Neki kell döntenie, mindenféle sunyiság nélkül. 21L

2015. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!