Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a baratommal?

Figyelt kérdés
Tobb mint 2 eve vagyunk egyutt a baratommal. O 22 eves en pedig 18. Szoktunk veszekedni, mint altalaban mindenki a parjaval. A problemam az lenne hogy van egy lany akivel regebben joba volt, (amikor mi meg nem ismertuk egymast) sot nagyon joba voltak. Azt nem tudom hogy lefekudtek-e egymassal de az biztos hogy a parom tobbet akart attol a lanytol. Most egy par honapja elkezdett ezzel a lannyal beszelgetni facebookon. (a lanynak amugy most van baratja, de csalja ot rendszeresen) Hat ugye en ezt eszre vettem es sunyin el is olvastam ezt a beszelgetest. A beszelgetesbol kiderult hogy 3-4x osszefutottak. (a parom azt mondta hogy csak egy "cigire") Es voltak a beszelgetesbe durva beszolasok a baratomtol hogy pl: fekudjunk le egymassal. Hat ugye ezt is felhoztam a paromnak hogy meg is mi a jo budos franc ez. O erre csak annyit mondott hogy nem kell mindent komolyan venni, regebben is joba voltak akkor is igy beszelgettek es amugy is csak hulyesegbol irta neki es a lany sem gondolta komolyan. Akkor nagyon merges lettem. Talalkoztam a baratommal aki jobban fel volt haborodva mint en. O azt mondta tartsunk szunetet igy hat otthon maradtam. Aznap a lanynal kotott ki ami kesobb kiderult. Akkor nagyon elborult a fejem. Megmondtam neki hogy komolyan gondolom a szakitast menjen a kis baratnojehez. Mire a baratom elkezdett puncsolni hogy szerinte nem kene szakitani meg lehet ezt beszelni normalisan es helyre lehet hozni. Akkor azt mondtam a baratomnak hogy legyen utolso esely. Megmondtam neki hogy tobbet azt se akarom megtudni hogy meg csak ra nezett-e. Rendben megigerte. Nem is tortent semmi akcio. Ezen a nyaron minden nap egymasnal vagyunk ugyhogy biztos nem is beszelt vele es nem is talalkozott vele. Viszont tegnap az egyik haverjaval beszelgetett telefonon (aki d*ugogatja a lanyt) nincs is ebbol problema. A problema az hogy a haverja pont a lannyal volt es meghallottam hogy egy noi hang beszelt utana a telefonbol neki. Hat ez biztos hogy a lany volt. Azt nem tudom hogy a lany mint mondhatott neki de a parom mondataibol ki lehet szurni. "Mashogy alakult" "Ja majd megoldjuk" "Majd megbeszeljuk" stb... persze en ravagtam hogy azzal a lannyal beszelgetett a vegen de letagadta. Hulyenek nem kell nezni hallottam. Utana fel sem hoztam neki a temat de most nem tudom mit csinaljak vele. Szeretem a paromat biztos hogy o is szeret kulonben nem lenne velem minden nap de hogy mondjam meg neki hogy nem akarom hogy tartsa a lannyal a kapcsolatot. Ha tartani fogja vele, en nem szeretnek vele lenni. (Mondjuk ugyis letagadna vagy titokba beszelnenek) de altalaban ez mindig kiderul. Mit csinaljak szerintetek? Maradjak vele ? Akkor mit mondjak neki hogy vegre elfelejtse orokre? KOMOLY VALASZOKAT SZERETNEK. A dedos kis gyokerekre nem vagyok kivancsi. Koszi elore is.
2015. júl. 25. 12:22
1 2
 11/17 Költőnő? ***** válasza:
igen, van h egy másiktól. De az egy nem stabil kapcsolat. Azért tud beférkőzni egy harmadik. Az én uramnak pl vannak hölgy barátai, de eszembe nem jut tiltogatni senkitől, mint ahogy én is furán néznék rá, ha ilyet kérne tőlem. Mert bízunk magunkban és egymásban. Érted, ha pl a kísértés bennem lakna, akkor lenne értelme minden férfitól eltiltania? Nyilván nem. Előbb utóbb úgyis találnék alkalmat, mert ÉN AKARNÉK. Érted a különbséget?
2015. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom, hogy ilyen szepen megfogalmaztad. Teljesen igazad van! O mindig is azt latta bennem hogy en hozza kepest nyuszi vagyok. Ma megvaltozik. Megprobalok minel erosebb lenni, hiszen ez rajtam is mulik. Egy probat meger. Abban pedig en is hadd mondjak valamit hogy mondd meg a fiunak hogy ne szorakozzon. O is dontse el kit akar. De ne hozz rossz dontest Te sem, hiszen ha te lennel abban a kapcsolatban a lany, neked is nagyon rosszul esne, ha a baratod egy masik lannyal akarna lefekudni. Koszonom a valaszod, sokat segitettel!
2015. júl. 25. 13:36
 13/17 A kérdező kommentje:
Költőnő?: En nem az osszes baratnojet mondtam neki hogy ne foglalkozzon veluk. Sot, szinte nem is lanyok voltak, hanem fiuk, akik csak erdek baratok voltak. Akkor kerestek amikor tele volt penzzel, amikor volt fuvar, stb... persze van egy-ket lany is koztuk de ok csak olyanok, akik tenyleg a varos legnagyobb... cafkai.
2015. júl. 25. 13:44
 14/17 anonim ***** válasza:
A barátod nem szerelmes beléd,mert ha az volna,nem alázna porig.Persze megteheti,mert te hagyod magad.Én úgy kidobnám,mint macskát sz..rni!Takarodjon,amerre lát,aztán annak mondhatja,hogy dugjanak,akinek csak akarja!Nagyon naiv vagy és gyerek,ha nem veszed észre,miket megcsinál veled a hátad mögött.Szerintem ezt nem kéne tűrnöd.
2015. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejembe hogy szakitok vele. Aztan rajottem hogy en sem vagyok artatlan, hiszen nekem is voltak gondjaim a legelejen. O is adott eselyt. Megcsalni sosem csaltam meg, de nekem is volt egy ket beszelgetesem amit o is latott. De ez meg nagyon az elejen volt, azota megvaltoztam. Most ha tegnap nem lett volna a haverja a csajjal, talan most nem kellett volna aggodnom. De mivel a csaj atvette a telefont tette volna le a baratom de ne beszelt volna vele. Igy nem tudom mit gondoljak. Ma hosszu elbeszelgetesunk lesz, az biztos.
2015. júl. 25. 14:03
 16/17 anonim ***** válasza:
szakítani akarsz, de közben mentségeket keresel neki. ez a fiú nem vesz téged komolyan, ezt te is látod, eltiltani egymást barátoktól meg nettó hülyeség. fognak még hiányozni azok a barátok, ha ti már nem lesztek egymásnak. ha csak úgy nem csal meg, hogy ott ül a szoknyád mellett, megette a fene az egészet.
2015. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még a végén magadat hozod ki hibásnak,tipikus.A barátom még viccből se ír/mond olyat más csajnak,hogy feküdjenek le,vagy bármi más szexuális dolgot.Ha ez kiderülne,simán elhajtanám a búsba.Azért is,ha a hátam mögött találkozgat csajokkal.A csaj meg jót röhög magában rajtad,ez lebegjen a szemed előtt.
2015. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!