Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig lesz rossz nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lesz rossz nélküle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Néhány nappal ezelőtt léptem ki egy másfél éves kapcsolatból, és egyszer úgy érzem, hogy engem már nem érdekel, találok valaki mást, azután pedig csak rá bírok gondolni. Tapasztalatok? Mennyi idő alatt leszek túl rajta? Nektek mennyi idő alatt sikerült? Persze tudom, hogy ez egyénfüggő, de úgy átlagosan...?

Előre is köszönöm!


2010. márc. 6. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves kapcsolatom ért véget nagyon rossz volt vagy 3 hónapig, de aztán szépen lassan túl léptem rajta és jött egy másik fiú akivel már 2 éve együtt vagyok és imádjuk egymást.Csak nyugi te is túl leszel rajta hamarosan.
2010. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év kellett. Az érzés olyan mint a számítógépnek egy vírus, amit az idő vasfoga írt le emlékezetedből. 28/F
2010. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


A válaszomnál sajna nem néztem férfi vagy-e vagy nő. Az esetleges rossz válaszért elnézést kérek!

2010. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én az első szerelmemet soha nem fogom elfelejteni. Pedig ő sosem szeretett, én viszont mindennél jobban szerettem őt. Nekem egy év kellett, hogy elfelejtsem, egész nap letört voltam az évforduló miatt, de aztán másnap teljesen túl lettem rajta. Kellett egy mélypont, hogy rájöjjek, nem érdemes miatta tovább sírnom, úgysem jön már vissza. Remélem neked sikerül hamarabb elfelejtened Őt.
2010. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) És nem, nem volt rossz a második sem.:)
2010. márc. 6. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom hogy közhelyes de az idő minden sebet begyógyít.

Ne csak várd hogy elmúljon hanem tegyél is érte, járj bulizni, ismerkegy lehet hogy holnap találkozol a nagy ő-vel és az exed nevére se fogsz emlékezni.

2010. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges? Hogy valakivel megismerkedek, és Ő már ne is érdekeljen? Most még elképzelni is nehéz...
2010. márc. 6. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó rögtön belevetni magad egy új kapcsolatba. Szembe kell nézned önmagaddal. Várj pár hónapot, amíg tisztázod, rájössz, hogy mit rontottál el, és mikor már nem gondolsz az előzőre, na akkor vágj bele egy következőbe. Különben csak szenvedés lesz.
2010. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En par hanappal ezelott leptem ki egy 14 evesbol! Meg mindig jelent nekem valamit, de ha valami nem megy akkor nem megy. Ha jo lett volna, nem fejezitek be. Tehat ne sajnald, hanem nezz elore!
2010. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Az utolsó válaszolónak köszönöm, ez nagyon pozitív látásmód szerintem, tetszik és nagyon igaz:)
2010. márc. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!