Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, valóban megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, valóban megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Probalok rövid lenni. Régóta együtt vagyunk a baratommal, lassan evy eve együtt is élünk, de a kapcsolatunk meg a legjobb időszakokban sem volt felhotlen. Ertem ezalatt, hogy betegesen féltékeny volt, mar a masodik munkahelyemet hagytam ott a kedveert (hülye vagyok, tudom), a facebookrol törölnöm kellett magam, stb.

Egy különösen nagy veszekedes hevében 2 hete ram zarta az ajtot a lakasunban es a kulccsal együtt elviharzott. Negyediken lakunk, igencsak bajban lettem volna, ha tűz üt ki vagy ilyesmi. Annyira megbantott ezzel, hogy amig nem volt itthon, szoltam főbérlőnek, aki kiengedett. Elmentem a szüleimhez videkre, 8 napot töltöttem külön a paromtol. Minden nap beszeltunk, somat veszekedtunk persze, eltemettem sajnos közben a nagymamámat, de végül visszajottem hozza. Hatalmas balhe utan igazi nagy kibekules, harom napot végig szeretkeztunk, stb.

Az első meglepetes akkor ert, amikor a kereső előzményekben véletlenül meglattam, hogy a volt sógornője kepeket kuldott neki az esküvőjéről (ő 38 eves, mar volt hazas egyszer, de elvaltak) és ezt irta: "nagyon örülök Nektek"... nyilvan nem ram értette, főleg nem két nappal azután, hogy videkre mentem.

Rakerdeztem a paromnal, terelt, nem adott egyenes valaszt.

Mult szombat este mosdora mentem, amikor meglattam, hogy vilagit a parom telefonja. Tudni kell rola, hogy itthon szinte mindig kikapcsolja. Joindulttal odavittem neki, de sajnos közben felig elolvastam az sms-t, bizonyos Krisztinatol: "jo volt Veled aludni... itt nagy vihar van, vigyazz magadra"... ennyit lattam es tudom, nem volt okos dolog, de egyből a páromnak estem, hogy ez mi?? Mondanom sem kell, a volt felesége is Krisztina. Elvette a telefont es azonnal kitorolte majd ki is kapcsolta. En persze hatalmas hisztit csaptam, majd végül elintezte annyival, hogy ez a csaj néhány éve volt a barátnője es most betalalta. Termeszetesen az sms előtt egy egesz napig "dolgozott", orakon at ki volt kapcsolva. Rossz érzésem volt, de nem piszkaltam ezzel.

Ti mit gondolnatok? Nyissam ki a szemem, vagy ez tényleg lehet ostoba felreertes? Ami meg a történet szempontjabol fontos, hogy a nagy béküles utan egyből nogyogyaszati problemaim lettek es egyből el is zavart orvoshoz (fél éve is volt hasonlo, akkor nem engedett ovoshoz...), illetve hogy a felreertheto sms utan megneztem az e-mailjeit, mindenfele tarskereso regisztraciot, könnyűnek tűnő nőkkel történő beszelgeteseket talaltam. A laptopot elvette, a töltőt elvitte es masfel napra elment dolgozni. Azt mondta, feltörtek a fiokjat. De tavaly oktoberben??

Kérlek, értelmes valaszokat irjatok! Férfiak, ha olvassátok, ti is foglaljatok állást!

Eddig értelmes 30 éves nőnek tartottam magam és a problémák ellenere nagyon szépen éltünk.

Kérlek, segitsetek!

(Elnézést az ékezetek hiánya miatt, de a laptopot az emlitett okbol nem tudtam hasznalni.)


2015. júl. 27. 07:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az az SMS azért elég egyértelmű...
2015. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem vallotta be? 38 eves ferfi, volt hivatasos katona. Most amugy is, megbeszelten külön leszünk masfel honapig es "gondolkodunk". Ezt mar az sms előtt lebeszeltuk. Nem szakitottunk, de mivel megszunt a munkahelyem, kellett masik es hirtelen csak édesapám vallalkozasa jöhetett szoba videken.
2015. júl. 27. 08:05
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat nem a normális kategória szerintem attól függetlenül, hogy megcsal-e vagy sem.

A leírtak alapján pedig azt gondolom, hogy megcsal, de előbb utóbb úgyis kiderül majd, hogy igaz-e.

Ha pedig tényleg megcsal, azt csak azt bizonyítja, hogy veled bármit meg lehet csinálni!

Szomorú....

2015. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megcsal.... ennyi véletlen pont egyszerre??
2015. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Megcsal de ez a kisebbik baj a nagyobbik Az h korlatoz,megmondja mit csinalj mit ne en ennek a tizedeert mar elhagytam volna.Ertem h szereted de ez kb oda vezet h elcseszi Az egesz eletedet.
2015. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudom, sajnos es örülök, hogy azert lejott, mennyire szeretem. Arra, hogy MENNYIRE korlatoz, direkt ki sem tertem és bar mindig is hűséges, odaado tipus voltam, biztosan nemcsak ő hibas.

Nagy butasag lenne a volt felesegnel rakerdezni? Ferfiak, meddig tart ilyenkor ez az ertelmetlen tagadas es foleg mi ertelme van?

Vagy tovabbra is csak uralmat akar az eletem fölött (mar igy is idegbeteg, hogy videken fogok dolgozni, nem fog latni, nem tud csekkolni es allandoan azt hajtogatja, hogy majd mutogatom magam...)?

És főleg, miert kell felre...ni pont azzal, akit egyszer mar megcsalt es elhagyott, mert nem ment?

2015. júl. 27. 08:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, és akkora jelek vannak a megcsalásra, hogy teljesen kiböki a szemeid, de te mégsem akarod meglátni?
2015. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Figyi.. a párod nem normális. Becsuk a lakásba? Állandóan féltékeny? Közben valószínűleg ő csal meg? Menekulj, egy ilyen "pár" mellett sok jóra nem lehet számítani.

Az sms és az emiatti furcsa viselkedése nyilvánvaló egyébként.

2015. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
párod nem normális, de ugye ezt csak azzal lehet megcsinálni, aki hagyja magát!
2015. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Próbálok a végére jarni mindennek, de nagyon jo lenne, ha bevallana. Ha tudtok, adjatok tippet, hogyan erjem ezt el nala.
2015. júl. 27. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!