Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes belemenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes belemenni? Főleg olyanok írjanak akiknek volt már nyitott kapcsolatuk.

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel kb másfél hónapja jöttünk össze,tudtam h milyen ,ő nem ismert engem.Tegnap részegen közölte hogy ő szakítani akar velem,mert összetörné a szívem,aztán elmondtam neki hogy én abszolút nem képzeltem többet ebbe a kapcsolatba mint ő és engem nem zavar ha más lányokkal kavar.Mondta h jah így teljesen más,és majd étbeszéljük,azóta megtörtént egy szexuális kaland,köztünk az első,és ma meg ugyanolyan volt mint régen.Nemtudok könnyen beleszeretni senkibe,sőt ha nem akarok nem is fog menni,de most eléggé összevagyok kavarodva,nekem az állandó szexpartner hiányzik és egy társ akihez átmegyek akivel találkozok akivel beszélgetek,és ez egy személyben.de nem kellenek érzelmek vagy hűség.Szerintetek érdemes belekezdeni?
2010. márc. 6. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit te szeretnél, azt nem lehet érzelmek nélkül tenni. Így hülyeség lenne belekezdeni az egészbe.
2010. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a társadalom egy újabb értékes tagja lesz belőled:)
2010. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nos ha a srác sem akar semmi érzelmeset tőle és te sem tőle, akkor mégis mi a gond? Akkor tökéletes párt találtál.
2010. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a 18:25ösnek is :D nem ez alapján kéne rangsorolni az embereket...,jobb világban élnénk :)
2010. márc. 6. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha állítólag ezt akarod, és a srácnak is megfelel, akkor miért kérdezel minket, hogy érdemes-e? Akinek ez jó, annak érdemes, csak számomra nehéz elképzelni, hogy valakinek ez jó...
2010. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
belementem, beleszerettem, dobott, ennyi
2010. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ilyen nőből kellene több aki nem lelkizni akar és nem játsza a szűzkurv.át
2010. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdezem,mert egyelőre nemtudok beszélni a sráccal,hogy mivan most,és nagyon tele vagyok kérdőjelekkel,és itt egy kis lelki nyugodtságot kaphatok :D
2010. márc. 6. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Istenem, mit nem adnék egy ilyen nőért...
2010. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

énis belementem ebbe.a srác nem akart konkrét kapcsolatot,de a szexnél mégis többet.napi kapcsolatot.tudni mikor merre vagyok.jóéjszakát sms ek meg stb...szép lassan elérte h belészeressek.1x megbántott és én meg nem hagytam h kiengeszteljen,pedig nagyon akarta.1 hétig nem beszéltünk.aztán már csak azt láttam h összejött valakivel :( és mégcsak nem is mondhattam neki semmit,mert a miénk 1 nyitott kapcsolat volt.

ezt csak azért mondtam el,h még véletlenül se menj bele ha a legkisebb érzéseket is táplálod a srác iránt.de ha ez részedről is csak szex,akkor hajrá érezzétek jól magatokat ;D

19/L

2010. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!