Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak, akiknek szintén ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akiknek szintén ilyen a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

A környezetemben mindenkinek olyan a párkapcsolata, hogy izzik a levegő, akár jó, akár rossz értelemben. Az enyém is ilyen, hol megőrülünk egymásért, hol elküldjük a másikat melegebb éghajlatra, de persze ezt másnap megbánjuk. Tudom, nem a legjobb így, de azt se szeretnénk hogy vége legyen, azt is észrevettem, hogy bizony nem én vagyok az egyetlen, a baráti körömben szinte csak ilyen kapcsolat van, h egyik nap szeretik egymást, másnap már tele vannak problémával. Nem tudom miért van ez, nem iszunk, nem dohányzunk, talán a felgyorsult életmód az oka ennek.


a kérdésem tehát az, hogy te is hasonló cipőben jársz-e, vagy kiegyensúlyozott párkapcsolatban élsz? ha gondolod, korodat is írd le.


én 20/L


2011. máj. 16. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére már 1,5 éve kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, előtte volt egy 2,5 és egy 6 éves kapcsolatom ami nagyon nem volt ilyen. Nem is éreztem magam jól benne, viszont a mostani az tökéletes. Nem mondom hogy nem veszekszünk, de ha előfordul az is csak azért van mert nagyon sok a stressz az utóbbi időben, baj van az egészségemmel és nehezen emésztem meg, hogy nem vagyok egészséges, de szerencsére a párom nyugodt, és kitart mellettem. Így 24 éves létemre azthiszem hogy enniy év rossz kapcsolat után nem is kívánhatnék jobbat. L
2011. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom. Szakítással végződött, mert a "negatív napok" kerültek túlsúlyba. Szerintem ez a stresszes, rohanó életritmus miatt van. Nálunk legalább is ez lehetett az oka.


23/F

2011. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:

én mindig irtóztam a szélsőségektől, menekültem az olyan kapcsolatokból, ahol veszekedés volt. velem nem lehet összeveszni. aki hisztizik, azt végighallgatom, megkérdezem, befejezte-e, és közlöm, hogy ez volt az utolsó. a következőnél meg repül. nekem otthonra nyugalom kell, nem feszkó, az van az embernek elég.


a férjemmel harmonikus a kapcsolatunk, 6 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. nem volt még veszekedés, de ahhoz közeli állapot sem. nem midenben egyezik a véleményünk, de felnőtt emberek vagyunk, meg tudunk egyezni mindenben. velem lehet alkudni :) meg vele is :)


29/N

2011. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző kapcsolataim mind ilyenek voltak, azt hittem nekem ez a jó, és csak más miatt lett mindig vége. Mostani párommal alig veszekszünk, 1 éve vagyunk együtt, ilyen még senkivel se volt, és mégis őt érzem igazán magam mellé valónak. És a szenvedély is megvan, csak nem a szélsőségekben;-)
2011. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

nekem az utolsó kapcsolatom volt ilyen. 1 évig tartott, és szintén a sok apróbb konfliktus miatt lett vége, bár még szerettük egymást. nekünk is úgy volt, hogy egyik nap imádtuk egymást, másik nap meg veszekedtünk, meg csipkelődtünk egymással. de mindenki csak mosolygott, hogy milyen édesek vagyunk, mint a pici ovisok, úgy imádjuk egymást. szóval nem para annyira, de próbáljatok javítani, én mai napig szeretem volt barátom (4 hónapja szakítottunk), és bánom, hogy emiatt vége lett :/ de már sajnos túllépett...

16/L

2011. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak három és fél hónapj vagyunk együtt, de nem volt semmilyen nézeteltérés, soha fel sem idegesített, pedig én hozzá vagyok szokva, hogy engem nagyon könnyen lehet. Valahogy eléggé nagyon egyezik a véleményünk mindenben, és ha elsőre nem is úgy tűnik, általában ha átbeszéljük mindig rájövünk, hogy egyetértünk, meg uganazt akarjuk.

Pedig nekem ez az első kapcsolatom, az ő előzője meg tele volt folytonos veszekedésekkel mint amit te is leírtál.


Mindenesetre én nagyon örülök, hogy így megértjük egymást és kijövünk. Mondjuk mindkettőnknek a másik a legfontosabb, és ez így viszonzottan elég jó, mert lehet nem saját érdekünket nézzük, de a másik odafigyel a mienkre és vigyázunk egymásra mindig :D


20/L 23/F

2011. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Párommal több mint 1,5 éve vagyok együtt és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Szerencsére mindent megtudunk beszélni, a 1,5 év alatt egyszer volt csak komolyabb veszekedésünk, de akkor mind kettőnknek nagyon fájt, hiszen tudtuk jól, hogy megtudnánk beszélni azt a dolgot nyugodtan, de egyikőnk sem engedett az igazából. Akkor éjjel megfogadtuk, hogy ilyen soha többet nem lesz, és szerencsére nem is volt és remélem nem is lesz. :)

Sajnos a mai rohanó világban az a probléma, hogy mindenki magával van elfoglalva és nem foglalkozik a társával, annak érzelmeivel és emiatt is szakad meg egy olyan kapcsolatok is ami működne, csak egyik fél sem tesz ellene.


21/L, párom 26/F

2011. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó, igazad van!


és köszi mindenkinek a válaszokat!

2011. máj. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!