Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék beszélni egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék beszélni egy fiúval, akit régóta ismerek, de mostanában nem tudom merre jár. Hogyan oldjam meg a találkozót? Mit kéne mondanom neki?

Figyelt kérdés
én 18 éves lány vagyok,ő 20 és mondhatni egymásnak lettünk teremtve. Komolyak vagyunk...Az az igazság, hogy szeretném elmondani neki, hogy szeretem, de ehhez találkozni szeretnék vele, többször, ő is ismer, nagyon is. Szerettünk túrázni, elmélkedni, kiülni egy padra. De nem tudom hogyan mondjam meg neki vagy hogy nem jönne ki hülyén, és ha van barátnője mit mondjak neki? Mit gondoltok erről?
2015. júl. 27. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Megírod neki,hogy jó lenne találkozni,mert hiányzik a társasága...ennyi.Viszont csak akkor,ha tudod,hogy nincs kapcsolata,mert ha van,nem kéne belerondítani.
2015. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen tudd meg először, hogy van-e barátnője. Ha nincs akkor csak a jelekre kell figyelned, hogy ő is összhangban van-e veled es kis léptékben megtudni, hogy mit érez irantad. Ha o is szeret akkor mar megy minden magátol. Ha van barátnője akkor se kell feladni es elkeseredni, mert még bizalmas jóbarátja lehetsz es abból még szerelmi kapcsolat is kisüthet. Lehet, hogy ido kell hozzá, de nagyobb valószínűséggel leszel egy olyan emberrel több idejig, akivel először jo barátok voltatok es utána lett csak kapcsolat.
2015. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!