Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan elzárkózik a problémák megoldása elől, és ti ezt megunva (végleg elkeseredve) egyszerűen elkezdtétek letojni őt?

Figyelt kérdés

Ezután változott valami,hogy végre látta,nem ő a világ közepes,és te is le tudod őt tojni.

Nem taktikázás miatt kérdezem,de én sokat próbálkoztam,és már meguntam,ha ő csak magát nézi,hát én is.


2015. júl. 28. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
ha nem taktikázás és tényleg le*arod már, minek vagy még vele?
2015. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább már csak időhúzás és, ha nincs ló jó a szamár esete. Tényleg ennyire jó kínlódni és boldogtalannak lenni?..
2015. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már meg tudod tenni, hogy letojod őt és nem "csak úgy teszel", akkor az azt jelenti, hogy már nem érdekel. Nálam ez volt a volt férjemmel.Amikor már úgy láttam mindegy, mit teszek, mert egyedül nem tudom megjavítani a házasságunkat, ahogy ezt megértettem, feldolgoztam, meg is tudtam tenni, hogy letojtam. Ő onnantól kezdett volna teperni, viszont mivel engem már nem érdekelt, ezért nem is ért el vele semmit, el is váltunk. Nem tudom mi lett volna ha mondjuk engedek neki. Lehet egy ideig minden jó lett volna, azonban úgy gondolom később visszaállt volna minden a régi kerékvágásba. Tehát kvázi nem is ajánlom, hogy taktikázz ezzel.
2015. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már, de azt se vette észre- azt vártam még pár évig, hogy nőjenek a gyerekek.
2015. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!