Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok elkeseredve?

Figyelt kérdés
barátnőmet már 3 hete nem láttam, nyaralni vannak, de mindig írja hogy mennyire hiányzok neki, ő is hiányzik nekem. Múltkor kérésre leírtam neki hogy milyen érzéki masszázst fog kapni ha hazajön, de erre abszolut hülyén reagált, kb elpoénkodta az egészet, meg utána másról kezdtünk beszélgetni.Most normális hogy elszontyolodtam? Friss a kapcsolatunk viszonylag, oké, de most túl soakt várok azzal, hogy ő is visszaírjon valami hasonlóan izgatót?
2013. júl. 13. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
IGEN, MEGCSAL! VÉR KOMOLY!
2013. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a szüleivel egy szobában van és ekkor írsz neki ilyeneket lehet, hogy kínosan érzi magát és inkább elkerüli ezt a témát. Szerintem ne keseredj el:)
2013. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ettől még nem kell
2013. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem a szüleivel van, és nem látják mit írok neki mert telón van
2013. júl. 13. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
hát az én barátnőm is ilyen. mikor beszélünk szinte semmi érzelem, de mikor velem van, akkor le nem tudnám vakarni magamról :)
2013. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne szontyolodj el. Ezer más oka is lehet, hogy elpoénkodta, ez magában szerintem nem is olyan zavaró. Nyaralás alatt pedig nem mindig lóghat a telefonján.
2013. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5.. most megnyugodtam.. :DD az én barátnőm ugyanez, egy héten nagyjából 3x találkozunk, minden nap beszélünk facebookon de semmi, egy darab érzelmet se mutat, és be szoktam parázni hogy szeret-e egyáltalán, de ha vele vagyok meg semmi gond, és érzem hogy szeret és fontos vagyok, de rossz nagyon ha nem látom... :D te hogy szoktad kezelni, vagy egyáltalán viselni?? Bocsánatot kérek tőled kérdező mert nem neked válaszolok, de ez fontos.. :P
2013. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
semmi probléma, az én barátnőm is ez a típus, szóval engem is érint. nem hiszek a horoszkópokban, de az én barátnőm bak, és nem tartom kizártnak hogy a tiétek is az
2013. júl. 14. 06:34
 9/9 anonim ***** válasza:
hát igazat megvallva eleinte én is "elvártam" hogy írja stb. de már megszoktam, 2 éve vagyunk már együtt :D írsz neki szépeket, egyszer úgyis visszaír valami hasonlót :D
2013. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!