Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetem a párom, hogy mondjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a párom, hogy mondjon fel?

Figyelt kérdés
A munkahelyén elhívta az egyik lányt pizzázni, úgy, hogy nem ő fizet. Véletlenül derült ki, egyébként nem tudtam volna meg. Kérdeztem tőle, hogy te most randira hívtad? Váltig állította, hogy nem, a csaj bele se ment, mert nem rég szakított a pasijával. Oké, pizzázni lehet, de nem véletlenül ment ez a hátam mögött. Reggel azzal jött haza, hogy sajnálja, beszélt a csajjal, hogy rosszul hitte, ha azt hitte, randira hívja, mert csak pizzázni hívta. Azt mondta, felmondana a kedvemért a munkahelyén. (nyári munka) Most szerintetek is gyerekes ez? 22/L
2015. júl. 29. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted a munkahelyek potyognak az égből? Az önzésednek is van határa ám! Amíg nem talál másikat eltartod? Nőjj fel!
2015. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Valóban gyerekes ez az egész história. Ezért mondjon fel?
2015. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
És ha felmond és holnap az utcán leszólít egy lányt és elhívja pizzázni, akkor mit csinálsz? Megtiltod neki, hogy utcára menjen?
2015. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Azért ne a kérdezőnek essetek már neki héé! Igen, nem véletlenül ment a hátad mögött DE nem kérheted meg, hogy felmondjon és nem csak azért, mert ez ronda húzás lenne tőled, hanem mert a fejedhez vághatná bármikor. Mi az, hogy a hátad mögött kettesben pizzázgatna egy csajjal és neked el sem mondja? Ez nagyon gáz.Ne a munkahelyéről rúgasd ki, hanem te rúgod ki ha van benned méltóság.
2015. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Héé. Senki nem mondta, hogy helyes, amit a párja csinál. De hogy ezért azt kérni tőle, hogy mondjon fel. Hát finoman szólva is elég "gyerekes" dolog, ahogy a kérdező is írta. De elég finoman fogalmaztam...
2015. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérni kéreted, de nem tudom mennyire van szükségetek a pénzre...

Mi a fenének hív el valakit pizzázni, ha nem akar tőle semmit?

2015. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő is felfogta, hogy gyerekes csak nem volt biztos benne de nem kellett volna ezt annyira felfokozni, ahogy ezt tettétek. Nyilván átgondolta azóta és tudja már ő is magától, hogy nem kérhet ilyesmit.Inkább most már azon kéne elgondolkoznia de tényleg, hogy normális párkapcsolatban ilyen nincs.
2015. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!