Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják hogy szerencsém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy szerencsém van hogy ilyen barátnőm van és tegyem össze a két kezemet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerősöm, haverom ezt mondja, de nem tudom miért.

Ok határozatlan vagyok, titye-tolya, férfiatlan eléggé kövér, sokak szerint életképtelen vagyok, viszont úgy gondolom nagyon jó tulajdonságaim is vannak, nagyon okosnak tartanak engem, kedves, hűséges, humoros és nagyon önzetlen jó indulatú fiú vagyok.

Barátnőm egy mások szerint nagyon csinos nő, aki már két éve szeret és boldogok vagyunk, talán irigységből mondják ezt a többiek.


2015. júl. 29. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen irigység, akármilyen nyers is a lányt többre tartják nálad, nem tudom hogy van magyarul a way out of your league...

Magyarul azt gondolják, hogy ennél jobb lányt nem találsz majd magad mellé, ami nem feltétlen téged degradál, mert találhatsz még ilyen szépet, de nem biztos, hogy ennyi esze lesz, vagy ilyen jól kijöttök majd.

Ez lehet elítélendő, de biztos te is megnéztél már életed során olyan párt, ahol az egyik fél sokkal szebb, vagy tudod, hogy az egyik fél sokkal okosabb a másiknál és nem érted, hogy miről tudnak egyáltalán beszélni. A lényeg az, hogy ne hagyd, hogy ez kikezdje a kapcsolatotokat. Egyik füleden be, a másikon ki, aki meg 100x elmondja ezt, azt simán könyveld el bunkónak.

2015. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a külsőre utalnak? Nem lehet, hogy olyan a természete, ill. annyira összepasszoltok, hogy az ismerősök erre próbálnak célozni?
2015. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Elmondásod alapján nem vagy egy szépfiú... és azért mondják azt mert a lány nem illik hozzád. Jobbat is tudna magának találni ha szabad így fogalmazni... Vagy a szépségen kívül egyéb más tulajdonságai miatt is összeteheted a kezed...
2015. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy ha a barátnőd lapátra tesz akkor jó 2-3 évig marad a markod és utána is csak talán találsz egy barátnőt, de az sem ez a kaliber lesz mint ami most van.
2015. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most akkor te tulajdonképpen azzal kérkedsz, hogy "rondafiú" létedre milyen jó nőd van? Ügyes vagy, itt egy keksz.
2015. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Barátnőm egy mások szerint nagyon csinos nő, aki már két éve szeret és boldogok vagyunk"


Ezért. Még a legszebb, legokosabb is nehezen talál olyat, aki igazán szereti, és boldogok is együtt. Ráadásul ahhoz, hogy ez az illető még jól is nézzen ki, még nagyobb szerencse kell.

2015. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!