Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok és...

11 hetes kismama vagyok és eddig tökéletesen nyugodtan tudtam aludni, de 3 napja zavartan alszom és van hogy fáj is a hasam. Már voltam a hasfájásommal dokinál de csak annyit mondott ez normális. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A hasfájás ,görcsölés normálisnak mondható a terhesség alatt,szedj magnéziumot rá!!!! Az alvással kapcsolatban pedig én még eddig vagy 2x tudtam végig aludni az éjszakát mindig felkelek vagy azért mert wc-re kell mennem vagy mert alig bírok megfordulni vagy mert enyhén fáj a hasam alja,csak akkor aludtam végig az éjszakát amikor napközben nagyon kifáradtam és estére hulla voltam,na akkor semmire nem keltem fel :) 21hkm
2014. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keszulj ra, hogy mostantol egy-ket evig nem igazan lesz ataludt ejszakad.TTerhesseg alatt a hasad lesz kenyelmetlen, aztan pisilni jarsz, siman almatlan leszel, utana meg megszuletik, gondolom mondanom sem kell:-).. ha 2orat egyben alszol ugy fogod erezni tied a vilag, szoval kitartas!!
2014. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ó köszönöm a vigasztalást :)) akkor ez normális hogy most nem birok aludni? csak mert eddig 24 órát át tudtam volna aludni :))
2014. okt. 8. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :-). Teljesen normalis, az utolso honapban lesz meg ilyen barmennyit tudnal aludni erzes!
2014. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mióta terhes vagyok én összevissza alszom, pedig előtte végigaludtam úgy egy éjszakát hogy ágyúlövöldözésre se ébredtem fel :)

A terhesség elején (7-9 hét) nagyon rosszul aludtam, hajnal 2kor felébredtem és nem tudtam visszaaludni, napközben meg mindig bealudtam. Utána helyreállt és most 16 hetesen kezd visszajönni hogyha éjjel felébredek és abban a pillanatban nem csukom le a szemem hogy aludjak akkor olyan éber leszek hogy nem tudok visszaaludni reggelig. A legrosszabb hogy minden kis neszre felébredek, így nehéz nyugodtan aludni :)

2014. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kezdd el a magne B6 szedését, napi 2db simán mehet...az egyszerű magnézium nem elég, ráadásul nem is mindegy melyik fajtát használja az ember, mert nem mindegyik új szívódik fel, mint ahogy kellene. A magne b6 ellazítja kicsit a méhet, nem fog annyira fájni a hasad.
2014. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!