Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleimet mit tegyek? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

20 kmről van szó ! van egy 20 éves fiú és egy 14 éves lány! Igen kicsit döbbentő de ha lehet a perverz stb.. szavakat kíméljétek és értelmes válaszokat adjatok mert ez nekem nagyon fontos ! előre is köszönöm! barátommal több mint 7 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymás tűzbe nyúlnánk egymásért..barátom árva szülei meghaltak! családja nem összetartó és szegényes körülményei vannak..elsőnek titokban kezdtem ezzel a fiúval járni de lebuktunk de anyuék adtak egy esélyt attól féltem hogy majd eltiltanának tőle ezért is nem mondtam anyuéknak a fiút és mint az elején 20 kmről van szó! barátomhoz nem mehetek el anyuék nem engednek de én nagyon el akarok menni és már sírok is hogy nem mehetek egy nyomorultnak tartom magam hogy nem engednek el 20kmrel arrébb csak barátom jöhet hozzánk ahol ő lakik és ahol én lakok ott közötte van egy város na még oda engednek el vele strandra ! de én ezt nem bírom lelkileg idegileg megbolondulok mit tegyek hogy elengedjenek?


még arra kérnélek titeket hogy ezt olvassátok el ezt barátom írta és ez alapján lécíves írjatok választ :'(


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..



2015. júl. 30. 19:04
 1/1 B. Judit válasza:
Biztos nem fog tetszeni amit írok. Egy 14 éves az még gyerek. Kívülről fejlett, de belül még nincs kész. A szüleid azért féltenek. Elégedj meg azzal, amit most megengednek, ne próbáld "átvágni" őket, mert csak rosszabb lesz. Érd el hogy bízzanak benned. Ez később még jól jöhet. Minél idősebb és érettebb leszel, annál többet engednek. És ha látják, hogy kitartóak vagytok, komolyabban fogják venni a kapcsolatot. Azt nem írtad, hogy tanulsz-e?
2015. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!