Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta amíg ő dolgozik és én unatkozva várom, takarítsak, főzzek, úgy jobban eltelik az idő. Nem bunkóság ez tőle?

Figyelt kérdés
Van nekem is munkahelyem, de kötött, neki viszont saját vállalkozása van. Nagyon sokat dolgozik és sokat vagyok otthon egyedül, főleg hétvégén. Főzök és takarítok így is, de nem állandóan. Mivel hetek óta azon áll a bál, hogy én sokat vagyok egyedül otthon és rossz nélküle, azt vágta a fejemhez, hogy akkor csináljak valamit és jobban el fog telni az idő, közben elkezdte ecsetelni hogy mit és hol kéne még takarítanom. Amíg nem költöztem oda hozzá minden apróságnak örült most meg... Mindig azt mondja, muszály megélnünk valahogy, én igaz hogy részmunkaidőben dolgozom, ezt is hozzá kell tennem, de szerinte mindenre ez a megoldás, ahelyett hogy egy kicsivel többet lennénk együtt. El van laposodva a kapcsolatunk, ezt próbálnám feléleszteni, mert a munkája miatt keveset vagyunk együtt. Mindennap együtt alszunk az tény, de nincsenek közös programok, tartalmas együttlétek. Kinek van igaza?
2015. aug. 2. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Muszáj


Találj valami hobbit!

2015. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 RRR ***** válasza:
100%

egyikőtöknek se

valamilyen középutat kellene találnotok,mert így vége lesz a kapcsolatotoknak...

2015. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

A legtöbb vállalkozás tönkre megy ha nem ad bele minden pluszt a főnök. Ha elpártolnak a vevők (ha olyan fajta a vállalkozás) akkor vége.

Én tudom hogy némelyik nő éhen hal inkább csak legyenek többet együtt a párjával, de hidd el, ha többet lenne veled és kevesebb pénz állna házhoz, azért nyavalyognál!

Valamivel kösd le magad

2015. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Így lesz egy jól menő vállalkozása és egy üres lakása, amit takaríthat maga, ha nem figyel a kapcsolatotokra jobban. A pénz nem minden, főleg nem akkor, amikor csak az van. Hívd fel a figyelmét erre is! Ne várj sokat a csodára, ha nem vagy boldog. De adj neki egy esélyt,hogy változtasson,ha akar.
2015. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
#4 legalább tele lesz pénzzel, és bármely topmodell csajt megveheti kilóra 3x os áron. Avagy fizethet egy takarítónőt, aki kiganézza a lakást és megfőz, míg ő dolgozik!
2015. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Kérdezőnek most az a baja, hogy nincs együtt a párjával mert az sokat dolgozik, ha a párja otthon lenne és minimálbért hozná haza, akkor meg azon állna a vita.


Ennyit erről. Áldásom erre a kapcsolatra.

2015. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
5s: az remek lenne a kérdezőnek is, mert esélye lenne egy olyan kapcsolatra, amiben értékelik is. Aki képtelen 2 dolgot összeegyeztetni, munkát és kapcsolatot, annak választania kell. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de ha heti 1 estét nem tud romantikával tölteni és képtelen mellette tisztelettel beszélni a társával, akkor csak a prostik maradnak majd. Akinek ez kell,éljen így.
2015. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, és te miért részmunkaidőben vagy?


Egyébként gondolom, amiatt mondogatja ezt neked, mert te meg az együtt töltött időt hiányolod, és azzal nyaggatod folyton.


Mi lenne, ha tényleg találnál valami elfoglaltságot, mondjuk nem feltétlenül takarítás meg főzés, feltételezem, azt alapból megcsinálod, de mondjuk sportolhatsz, olvashatsz, kereshetsz valami hobbit, vagy egy másodállást.

2015. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg elhisszük hogy a pénz nem minden! Tényleg tudjuk hogy a kapcsolatba is legalább ugyanannyi , ha nem több időt kellene áldozni. De a karrier építés egy olyan dolog amit ha jól csinál az ember élete végéig elkíséri. Na most mond el ezt, egy kapcsolatról...!

A másik meg az , hogy ha dúlna a láv, de sokkal kevesebb pénz jönne a házhoz, a nők ugyanúgy az ellenkezőjét akarnák, csak máshogy tudassák... Szívem, lassan gyereket szeretnék, szívem lehet hogy keresned kellene egy jobb munkahelyet hogy kész legyen a babaszoba, vállalni kellene másodállást szívem az ovi miatt. De akkor amikor ez bekövetkezik vissza is tértünk oda hogy megint kevés időt fordít rám mert folyton dolgozik. Mintha nem ő érte, és a családért dolgozna! Kérdező, a pasid jobb esetben most is érted gürizik, hogy neked legyen jobb, meg persze magának is, de neked is! Az, hogy ez azzal jár hogy valamennyivel kevesebb időt bujtok egymás karjába a plafont bámulva , hát azt el kell tűrni.

2015. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Persze, megcsinálom a főzést és a takarítást alapból is, de ő azt mondja nem elég alaposan. Tény hogy nem vagyok egy konyhafőnök, alap dolgokat tudok csak megcsinálni. Anyám nem igazán tanított főzni, mindent megcsinált ő. Az a baj, hogy este 10-kor ér haza mindennap és akkor már mind a ketten fáradtak és álmosak vagyunk, nincs idő még szinte beszélgetni se, nem hogy elmenni valahova.
2015. aug. 2. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!