Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta amíg ő dolgozik és én unatkozva várom, takarítsak, főzzek, úgy jobban eltelik az idő. Nem bunkóság ez tőle?

Figyelt kérdés
Van nekem is munkahelyem, de kötött, neki viszont saját vállalkozása van. Nagyon sokat dolgozik és sokat vagyok otthon egyedül, főleg hétvégén. Főzök és takarítok így is, de nem állandóan. Mivel hetek óta azon áll a bál, hogy én sokat vagyok egyedül otthon és rossz nélküle, azt vágta a fejemhez, hogy akkor csináljak valamit és jobban el fog telni az idő, közben elkezdte ecsetelni hogy mit és hol kéne még takarítanom. Amíg nem költöztem oda hozzá minden apróságnak örült most meg... Mindig azt mondja, muszály megélnünk valahogy, én igaz hogy részmunkaidőben dolgozom, ezt is hozzá kell tennem, de szerinte mindenre ez a megoldás, ahelyett hogy egy kicsivel többet lennénk együtt. El van laposodva a kapcsolatunk, ezt próbálnám feléleszteni, mert a munkája miatt keveset vagyunk együtt. Mindennap együtt alszunk az tény, de nincsenek közös programok, tartalmas együttlétek. Kinek van igaza?
2015. aug. 2. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Kedves királylány! Ő megkeresi a pénzt, te pedig addig végezd el a házimunkát, mert ráérsz. Nem fog leesni a karikagyűrű az ujjadról.
2015. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: ez jól hangzó szöveg. De mi akadályozza meg a kedveskedést, esti összebújást, tiszteletteli kommunikációt, apró figyelmességeket, stb. Vagy munkában előrejutni csak flegmán és lenézően lehet? Nem hiszem. Mi is hajtunk látástól mikulásig, de sosem beszélne így velem a férjem. Ha hiányzik, küld sms-t, este jobban figyel rám, cetlit hagy a reggeli kávém mellett,stb. Emiatt nem kell egyikünknek sem felmondania. Csak épp meg akarjuk tartani egymást. Ezeket persze ő is megkapja tőlem viszont. Figyelni egymásra nem anyagiak függvénye.
2015. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Azóta már jött hozzászólas...
2015. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, anyai nagymamám nem tud magyarázni (meg amúgy sem szerette soha senkinek átadni a fakanalat), úgyhogy anyukámnak sem volt leányálom mellette bármit is megtanulni a konyhában, mégis megtanult jól főzni.

Ajánlom, hogy szerezz be egy ilyet, és tanulj ebből, anyámnak jó volt, nekem is van egy példány, neked is jó lesz:

[link]


Akarat kérdése.

2015. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%

A párodnak van igaza.Persze ha teljesen elhanyagolna akkor neked lenne,de itt nem erről van szó.

Ilyen lesz a házas élet,az élet nem egy hosszú nyaralás.

Ha majd nyaralni mentek elvárhatod tőle,hogy napi 24 órában kényeztessen és ha nem ezt teszi akkor joggal verheted ki a balhét.

Bocsi ha erősen fogalmaztam.

2015. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem érthető. Ha jól értem, te anyagilag nem sokat adsz a közösbe, tehát a nagyját ő teremti elő. Emellett nem csinálod meg a házimunkát se rendesen.

Két megoldás lehet. Vagy vezesd úgy a háztartást, hogy amire hazaér, már csak egymással kelljen foglalkozni, vagy segíts be a vállalkozásába. Úgy többet lesztek együtt, a pluszbevételből pedig felvehettek egy bejárónőt.

2015. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igaza van
2015. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnője vagy, nem pedig a bejárónője!

Igenis egy kapcsolattal foglalkozni, törődni kell különben elvész a vágy egymás iránt. A pénz tényleg nem minden! És erre tényleg nem az a megfelelő válasz, hogy "ja, akkor foglald le magad valamivel". Mert a végén majd egy másik férfival fogod lefoglalni magad, aki hajlandó a kapcsolatra is időt szánni.

Azt tanácsolom, hogy ülj le vele beszélgetni ezekről a dolgokról. Magyarázd el neki, hogy nem azzal van a baj, hogy nincs mit csinálnod, vagy unatkozol, hanem hogy HIÁNYZIK neked. A beszélgetések, az összebújás, a közös programok...

Ha olyan jól menő vállalkozása van (amihez neked semmi közöd, végülis saját magának építi, nem neked), akkor mondjuk vegyen fel még egy alkalmazottat. Vagy bármilyen megoldás, amivel kicsit több ideje van! Beszéljétek meg mi lenne mindkettőtöknek jó.

Ha nagyon nem megy én a helyedben elköltöznék, akkor talán észreveszi magát.

2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy a kiszolgáltatottja legyél. Elvileg neked is van munkád, nem kell hogy a pénzével kössön magához. Költözz el, ha másképpen nem megy...
2016. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2016. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!