Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy meg tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy meg tudjak bízni a páromban?

Figyelt kérdés

Benne még soha sem csalódtam (1 év alatt) de a családom összes férfi tagja egy utolsó szemétláda, és össze vissza csalták az eddigi összes feleségüket, sajnos anya el is mesélte milyen trükkökkel. Ő csak jót akart, hogy nehogy én is bedőljek ezeknek, de ezzel az érte el hogy egy pasiban sem tudok megbízni, teljesen mindegy hogy a barátom miért áll szóba más lánnyal, az is gyanús ha azt mondja hogy csak barát, csak munkatárs, csak látásból ismerem, sőt ha azt mondja távoli rokon én már akkor is azt feltételezem hogy megcsal vele. Anyám egész kiskorom óta azt nevelte belém hogy az össze férfi szemét, csak kihasználnak, átvernek, tönkre teszik az életünket, ezért képtelen vagyok normális párkapcsolatban élni. Mit tegyek hogy ez változzon? Nagyon rossz hogy nem bízok a páromban. Pedig kicsi sem szolgált rá a bizalmatlanságomra. :S

20/L


2015. aug. 3. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok a drága anyukádnak!!! Azért, mert ő csalódott, ezért elkönyvelte, hogy minden pasi egy szemétláda, és ezt még beléd is nevelte! :(

Remélem tudod, hogy anyukád megbukott, az anyai szinten.


Egyébként vigyázz, hogy mit gondolsz. A vonzás törvénye értelmében, ha elhiszed azt, amit anyukád állít, az be is fog következni, mert addig keresed és kutatod, míg egyszer csak be nem következik az állítása.


Ha eddig, minden rendben volt a kapcsolatodban, akkor ezután is rendben lesz, feltéve, ha nem kezdesz el féltékenykedni és bizalmatlan lenni minden ok nélkül.

Magadban tedd helyre a dolgokat. Gondold át, hogy te mit éltél át e mellett a pasi mellett, és vesd össze, azzal, amit anyukád mondott. És vajon kinek lesz igaza?

2015. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy adag önbizalomhiányod is a bebeszélés mellett. Anyukáddal nem értek egyet, mert te is egy férfi-nő kapcsolatból lettél, és gondolom téged szeret, tehát azzal téged is degradál ha az okot degradálja.


Viszont az önbizalom nem teljesen egyszemélyes dolog. Azt a másik félnek is táplálnia kell.


Kapsz a párodtól elég bókot, tettet miegymást amitől úgy érzed, nő az önbizalmad?

2015. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!