Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzen azt, hogy csalódta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzen azt, hogy csalódtam a páromban?

Figyelt kérdés

Picivel több, mint 1 éve vagyunk vagyunk együtt, szinte minden szabadidőnket egymással töltjük. Eleinte minden tökéletes volt, azt hiszem most is.. Csak olyan furán érzem magam, mintha félreismertem volna mert az utóbbi időben egyre több dolog jött felszínre, amit eddig nem csinált. Pl. Folyamatosan élcelődik a hibáimmal (visszerek, ritka haj, úszógumi, s egyéb testi hibák), szinte állandóan pici konfliktusokat generál, sajnáltatja magát és mindig én jövök ki a vesztesként ezekből. Vagy volt még olyan is hogy jó alakú modelleket mutogatott nekem a telefonjáról, hogy " nézzem meg őket".. És mikor megkérdeztem hogy miért, csak annyit mondott, ezek nem az ő képei, csak úgy kapta..

Jogosan érzem így magam, vagy felfújom a dolgot? Mit tanácsoltok? Olyan rossz kedvem van az egésztől.

23L


2015. jún. 1. 10:41
 1/6 omba ***** válasza:
100%

Bunkó.

más testi hibáin viccelődni, - főleg a saját "barátnőjén".


A képpel kapcsolatban meg ragaszkodj a válaszhoz, mármint, miért mutogatja?

Nem azt kérdezted, övé-e a kép!


De hát minek az ilyen?

2015. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jogos, elég bunkó dolog mások testi hibáival viccelődni
2015. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, de csak részben. Érthető, hogy rosszul esnek ezek a dolgok, hiszen generálja köztetek a konfliktust.

A dolognak több oka lehet, nagyjából hasonló gyökerekhez visszavezetve.

- Eddig te is kevésbé vetted fel, vagy észre sem vetted az ilyen élceket, viccnek fogtad fel. Oka van, hogy most érzékenyebb vagy? Több stressz, más is bántott esetleg? Vagy egyszerűen múlik a "rózsaszín köd", és hamarabb ugrasz olyan dolgokra, amire eddig legyintettél. Utóbbi esetben megbeszélés, több tolerancia segít átvészelni a dolgot.

- Ugyanez párodra is igaz: már nem akar annyira "udvarolni", mint az elején, mivel tudja, hogy szereted, és ő is szeret, ezért nem érzi bántónak a megjegyzéseit. Tényleg csak viccelni akar, otrombán. Szintén a megbeszélés és a kölcsönös tolerancia a megoldás. :)


Nagyjából hasonló szituban vagyok, mint te. Én szóvá tettem, párom nem is értette, miről van szó, hiszen neki eszébe sem jut, hogy ezeket én bántásnak élem meg, ő tényleg csak kedveskedő viccnek gondolja a dolgot. Nálunk, amit írtam, mindkettő játszik, én is érzékenyebben reagálok a dolgokra, mint az elején, és ő sem figyel már annyira kínosan oda, nehogy olyat mondjon, amit bántásnak vehetek.

Szerintem nálatok is egy alapos megbeszélés lesz a megoldás, valószínűleg eszébe sem jut, hogy konfliktust teremt. :) Kitartás hozzá!

2015. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt komolyan folytatni szeretnéd?

Akkor mindent elviselsz.

2015. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:
50%

3-as, klasszul megoldottátok - csak annak az esetnek semmi köze ehhez az esethez.


Tréfálkozott a barátod a visszereiden?

Mutogatott szép alakú lányokat?

2015. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5,


Visszereim nincsenek, az "úszógumikon" és egyéb testi hibáimon tréfálkozott a párom, ilyet is említett a kérdező.

Nálunk nem modelleket, élő nőket vett szemügyre a párom, kifejtve nekem, milyen formásak egyes testrészeik, nézzem meg én is őket, mit szólok hozzá... :)


Nyilván nem centire ugyanaz a két szitu, csak hasonló. Pontosan így kezdtem a mondatot, "nagyjából" és "hasonló" szavakkal, illetve elhangzott itt-ott néhány "szerintem" is. ;)


Megeshet, a kérdező barátja valóban egy érzéketlen tuskó, épp csak nem lesz szálkás a keze, ha vakaródzik, és azt kéne hangoztatnom, hogy vágja bele a kisbaltát, és álljon odébb.

De lehet, hogy tényleg elég egy alaposabb elbeszélgetés ahhoz, hogy kiderüljön, félreértelmezték itt-ott egymás reakcióit, és ebből ered a sok konfliktus.

Mivel nem ismerem őket, nem tudhatom. :)

De az előbbi verziót sokan le tudják írni itt, gondoltam, villantok egy másik verziót, "hasonlót" átélve. Ő pedig el tudja dönteni, van-e köze hozzájuk az én esetemnek, vagy nincs. :)

2015. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!