Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Barátnőm 1 éve megcsalt, azóta kb. folyamatosan megcsalt, folyamatosan kavart valakivel. Volt, hogy beszéltem egy lánnyal és le akart velem feküdni és nemet mondtam.. és erről nem tudott barátnőm, de végül el mondtam neki. Nemrégen megbeszéltük, hogy elfelejtjük a múltat és úgy állunk egymáshoz ahogy azelőtt. Egy hete elment bulizni barátnőivel úgy, hogy nem szólt, csak pár nap múlva mondta el és azt mondta, hogy szeretné ha mennék vele amikor megy bulizni. Hát el is mentünk.. Tegnap már megint elment inni barátnőivel úgy hogy nem szólt és tesójától tudtam meg. Ma többször is beszéltünk telefonon és kérdeztem tőle, hogy készül valahová? azt mondta, hogy nem de megint elment és haza sem ment.. barátnője azt irta, hogy vele van csak már alszik.. nem tudom mit kéne tennem, hogy ne tegye ezt velem :/ vagy ri**nc lenne a barátnőm? :/

2015. aug. 5. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól van, nem unjátok még ezeket az ostoba kamu kérdéseket?

Ennyire szánalmas p.csverős életetek van, hogy erre futja csak?

2015. aug. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés.. :)
2015. aug. 5. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!