Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ez meg csalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez meg csalás?

Figyelt kérdés

Elváltam a férjemtől közös a lakás ő az anyjával él, én a közös lakásban és azzal jött hogy én meg csalom őt mert új pasim lett és amíg a közös tulajdonban élek addig meg csalásnak számít hiába váltunk el ha pasim van.

Ez baromság nem?



2015. aug. 5. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elváltatok, onnantól nincs joga elszámoltatni, hogy kivel vagy együtt...
2015. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha elváltatok, és nem vagytok együtt, akkor miért lenne az?
2015. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert ő szerinte amíg én a közös tulajdonban élek (közösen vett lakásban) addig még hozzá tartozok és még az össze köt minket és meg csalás ha én pasizom.
2015. aug. 5. 09:47
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem megcsalás. Inkább csak kihasználás. Te használod az ő pénzét a mit a közös lakásba fektetett, hogy mással legyél. Valahol jogos, de nem megcsalás. Ki kellene fizetni és békénhagyni egymást
2015. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tisztában van a helyzetemmel hogy nekem a közös tulajdonon kívül más helyem nincs.

És én fizetem a számlákat, ő meg azzal fenyeget hogy utcára tesz engem és hogy meg csaltam őt és nem érdekli a válás akkor is szemét vagyok és ezért kicsinál engem.

2015. aug. 5. 09:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Sok pasi ilyen, lenéz, megcsal, aztán válás után ha jön egy új lovag akkor kikészül hogy mit képzel a volt feleség, hogy meri... De ez nem megcsalás, ki tenni nem tehet ki hiszen a lakás fele a tiéd, ettől nem kell tartani.
2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez a fő baja. Te tisztában vagy vele, hogy több millió forintját használod mert neked így kényelmes. Ez minden férfi önérzetét sértené egy válás után
2015. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás.De különben ki nem sz@rja le,hogy mit mond a ex??? Keress valami megoldást,hogy ne lakj abban ami félig az övé.
2015. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, elváltatok.
2015. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Közös gyerek van?
2015. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!