Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket bosszant ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket bosszant ha a barátnőtök mondja nektek hogy hiányoztok neki?

Figyelt kérdés
Párommal 2 hete nem találkoztunk mondtam neki, hogy hiányzik erre a válasz "oké" vagy "tudom". nem nem kamaszok vagyunk ő 40F én 32N. Nehezen nyílik meg csak akkor is furcsa nekem.
2015. aug. 5. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék neki, ha valaki ilyet mondana nekem, de nem biztos, hogy másképp reagálnék mint ő. Ez teljesen másból fakad, nem pedig abból, hogy bosszantanád.
2015. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy miért nem találkoztatok ennyi ideig, mióta vagytok egy pár, mennyire ismered, stb. Lehet nincs egyensúly a kapcsolatban, de egy férfi másképp működik, mint nők. Nem biztos, hogy bosszantja, lehet te is hiányzol neki, csak nem tartja férfiasnak kimondani, lehet teljesen közömbös is.
2015. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fél éve. és hajós. minden második nap dolgozik késő estig havi 1-1 hét van amikor 7-8ig akkor szoktam nála aludni. Hát közömbös az tökéletesen illik rá. Bár tény hogy nehezen mutatja ki az érzéseit.
2015. aug. 5. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok ugyan de nálunk a párom mondja ( írja) sűrűbben ,hogy hiányzom neki és szeret. Arra gondolok, hogy talán azért is mondja, mert szereti hallani ,hogy ő is viszont hiányzik nekem. Pedig ő is nehezen megnyílós fajta amúgy.Úgy igazán 8-9 hónap után kezdte el ezeket mondogatni.
2015. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nálunk ritkán viszonozza. annyit szokott mondani h ne csináljam mintha nem hiányoznék neki, de néha úgy érzem egyedül erőlködök ebben a kapcsolatban.
2015. aug. 5. 17:06
 6/6 anonim válasza:
IGEN bosszantja oket enisnpont ugyanigy jartam.. Csak nem azt mondta oke meg tudom hanem aaaaj xdxd
2015. szept. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!