Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egyáltalán nem vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyáltalán nem vonzódom a férjemhez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imádom a férjem, bele tudok bolondulni ha nem látom pár napot, de szexuálisan nem vonzódom hozzá már. Nem én lettem frigid, ő változott hátrányára.

Sosem volt egy nádszálvékony pasas, de mostanában rengeteget hízott, lassan már nem bírom átölelni. Fiatal kora ellenére úgy néz ki, mint aki lassan szül...

A munkahelyén beleizzad a védőszemüvegbe, az orra körül rengeteg gennyes pattanás nő, amivel nem foglalkozik, ergo így jár mindenhova.

Fáradt mindig, én meg is értem, de újabban egyre kevesebbet ad a tisztaságra, úgy kell zaklatnom esténként, hogy fürödjön meg, ne büdösen heveredjen el az ágyban...

Nem tudom, meddig bírom ezt még cérnával így.


Próbáltam beszélni vele, de nyilván mozogni nem akar, eleve lusta, kedve sincs, ideje sincs, a diéta szóba se jöhet (pedig ugyanazt esszük, én tökéletesen versenysúlyban vagyok, bár sportolok is hozzá).

Az arcával nem foglalkozik, a szagát letudja azzal, hogy nyár van, izzad...


Én mit tehetek még? Elhagyni nem akarom, megcsalni sem áll szándékomban, de így minden szex kimerül a kötelező rosszban. Nem lehet egy életet így leélni.


2015. aug. 5. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már próbáltad finoman, akkor én biztosan erélyesen próbálnám. Elmondanám neki ugyanezeket, amit leírtál és hozzátenném, hogy ha nem változtat, akkor kalap kabát. Mondd meg neki, hogy nem kívánod, sőt, ahogy leírod, inkább taszít. Ha nem változtat, akkor gondolkodj a következő lépésen.
2015. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha így halad, hiába szereted, át fog csapni undorba. Mondd ezt el neki, vegyél arcápolókat, kend be az arcát Te, fürödj vele és mosdasd meg, ez lendíthet a szexuális életen is. Fotózd le és mutasd meg neki, az megdöbbentő lehet számára, mert tükörben másképp látja magát az ember. Ha ezek sem használnak, akkor nincs jövője a házasságnak, ennyire igénytelen emberrel nem lehet élni. Sok sikert kívánok! :)
2015. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem változtat, előbb-utóbb nem fogod tovább bírni. Egyébként nincs valami, ami mostanában jobban stresszeli?
2015. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
erélyesen szólj neki. ha nem lesz változás, és ez így neked nem megfelelő, akkor lépj le egy pár napra. gondold végig.
2015. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az egyik lehetőség hogy közlöd vele hogy egyre undorítóbb az igénytelensége (a megsértődős részről annyit hogy te is sértőnek érzed hogy el kell viseld a szagát ill hozzáállását a dolgokhoz), és változtasson ha veled szeretne maradni, a másik hogy tűrsz és ha végleg besokallsz véget vetsz a kapcsolatnak./persze ebben az esetben lehet lelki furid lesz hogy nem tettél meg mindent a kapcsolat megmentéséért /
2015. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is volt ilyen (hízás nem, de igénytelenség befigyelt), és megmondom neki őszintén. bocsi szívem büdös vagy, irány a zuhany. elején ment a sértődés, de belátta ő is, hogy jobb ha szólok, minthogy elmegy tőle a kedvem. egy zuhany/fogmosás 10p, ha ennyit nem tesz meg akkor lapát
2015. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Hanyagold magad el te is pár napra! Egyél tonhalat és ne moss fogat, aztán csókolgassad lefekvéskor! Mondd neki, hogy tényleg tök jó ötlet ez az ápolatlanság, mostantól te sem strapálod magad. Elvégre házasok vagytok már, akkor meg nem tök mindegy? Talán ettől észbekap.
2015. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Finoman probáltad,nem ment! Keményíts be,vagy változik vagy mehet!
2015. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Belekényelmesedett a kapcsolatba. Kicsit erélyesebben kellene vele beszélni. Elmondani neki amit itt leírtál. Ne félj ha emiatt besértődik. Meg kell említeni a szakítás dolgot, mert hogy már nem vonzódsz hozzá.

Írtad sokat dolgozik ezen is változtasson. A mókuskerék kiszívja az embert , lehet emiatt is lett ilyen, belefáradt a dolgokba. Sőt lehet ezen kéne változtatnia először. Aztán lehet magától is helyre álnának a dolgai. Mert különben igazad van így nem lehet egy életet le élni, és valószínűleg csak még roszabb lesz, ha most nem változtat.

2015. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Valakik nagyon nem értik az iróniát... :)
2015. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!