Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találjak barátnőt? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak barátnőt? Ha nincs olyan és valószínűleg nem is lesz akkor miért akarják, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Probléma az adott. 19 éves vagyok, főiskolás. Határozott ember vagyok és terveim vannak a jövőben amiket már régen elhatároztam.


Barátnőm nem sok volt, szám szerint kettő. Miért? Azért mert nem tudok olyanokkal együtt lenni akik nem tökéletesek. Erre jó volt az a kettő, hogy ezt megtanuljam. Nyilván tökéletes nő nincs, de törekedjen rá ahogyan én is teszem. Pénzügyi szakember leszek, imádok utazni, vezetni, táncolni - nem discoban meg ilyesmi...- és szeretem a luxust. Nem szeretem viszont ha egy lány bulizik, iszik.


Álomképemben így nézek ki vele: https://www.youtube.com/watch?v=djxzlI-IhsY


Látszódjon rajta, hogy tiszta teremtés belül és kívül is egyaránt. Próbáljon mindenre figyelni.


Ugye ilyen nincs? Akkor miért mondják? Én sosem néztem át a hibák felett. Nem volt olyan amit elfogadtam egy nőn.


Azoktól kérdezem akik azt támogatják, hogy szerezzen valakit az ember. Ilyenkor mit csinálsz? Talán el kellene fogadni és megérteni ha azt mondjuk, hogy nem szeretnénk inkább barátnőt nem pedig minden áron a saját ízléseteket belénk tunkolni.



2015. aug. 6. 11:23
1 2 3 4
 1/34 Mumusan ***** válasza:

Előbb vagy utóbb lejjebb fogod adni az igényeidet. Ez nem lesz tudatos. Találkozol egy olyannal aki elbűvöl, és mikor megszereted akkor már nem lesznek olyan fontosak az elvárásaid.

Egyébként a Salsa Diabolica táborokat ajánlom figyelmedbe.

2015. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül maradsz. De nem baj, nem kell mindenkinek párkapcsolat. A videón szereplők nekem spec kifejezetten unszimpatikusak. Nem vagyunk egyformák. De tökéletes ember nincs. Ezt borítékolhatom. Te sem vagy az. Törekedni sem törekszel rá. Külsőségekben talán. Pénzben? Biztos. De egy tökéletes lelkű ember el tudja fogadni a másikat hibáival együtt. Mert tudja mi az igazi érték az életben. Te csak egy hangzatos pucc leszel,semmi más. Ha lesz elég pénzed, lezs pár tökéletes testű nő az ágyadban. De ez prostitúció es nem szeretet.
2015. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fog. Én ahhoz túl önző vagyok. Én úgy gondolom az élet azért van, hogy a maximumot kihozzuk belőle és ha én megteszem ezt, törődök magammal, odateszem magam akkor elvárom, hogy ő is. Ha csak egyedül tudom akkor egyedül maradok.
2015. aug. 6. 11:38
 4/34 anonim ***** válasza:
47%
GyK-n sírásból is kihoztad a maximumot.
2015. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ki.
2015. aug. 6. 12:04
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Téged tényleg nem zavar, hogy a "kihozni magamból a maximumot" az csak azt jelenti, hogy jó a tested és lesz elég pénzed? Nem érzed sekélyesnek magad? Hogy mondhatja valaki azt, hogy törekszik a tökéletességre, amikor saját bevallása szerint is végtelenül önző? Szerinted csak az az érték, ami látszik? Nagyon szánalmas, de tényleg.
2015. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Az, hogy miért akarják, elég egyértelmű. Azért akarják, mert az ember alapvető célja a génjei továbbítása, a szaporodás, a fajfenntartás, ez elég nehéz egyelőre egy másik nemű egyed nélkül.


Megmondom neked, hol keresd: a világon. Leszűkítheted a területeket úgy, hogy érdeklődési körödnek megfelelő helyeken keresel. Gondolj bele, hol lehet az a nő akit keresel, milyen helyekre járhat, aztán ott keress.

2015. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%
igazad van kérdező! de látod hogy a "nők" leugatnak téged mert csak ők kereshetik a nagy őt ha 1 ffi keresi akkor az felszínes hímsoviniszta dög!
2015. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%
Az jó és kifejezetten szimpatikus,hogy vannak céljaid, amiked el akarsz érni az életben és,hogy próbálod magad minden téren odatenni, DE tökéletes ember nincs. Te sem vagy az és aki a párod lesz, valószínűleg el fog fogadni téged a hibáiddal együtt, de te őt nem? Hogy is van ez? 17/L
2015. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nyilván aki nem teheti meg és nem tetszik neki, hogy nem őt keresik az lefog ugatni. Mert ilyen a magyar ember. Irigy a másikra. Férfiak nem álmodhatnak tökéletesről csak a nők? :)
2015. aug. 6. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!