Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A pàrommal 8 éve vagyunk együtt, ebből 7 éve együtt élünk és 1,5 éve szültett is egy kisfiunk... A gondok kb. akkor kezdődtek mióta megvan a kicsi, azóta egyszerűen semmi sem jó a pàromnak..

Àlandóan úgy jàrkàlok itthon mintha tojàshéjon lépkednék,minden egyes alkalommal ha mi itthon vagyunk és tudom,hogy jön haza a pàrom màr előrre gyomoridegem van,hogy mibe fog megint belekötni,vagy ha ő van otthon és mi pedig megyünk haza ugyan ezen stresszelek...màr tisztàra be vagyok feszülve,nem èrzem jól magam...persze ha jó napjai vannak akkor így szeret meg úgy szeret...komolyan ha a kicsit nem szeretné ennyire és nem kötődne hozzà ennyire màr rég elköltöztünk volna...na de nekem meddig kéne még így élnem???

Bocs, hogy hosszúra sikerült, de ki kellett írnom magamból 😢



2015. aug. 6. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélned, mi nem tudunk semmit. Üljetek le nyugodtan, beszélgessetek erről mélyen, hosszan, őszintén. Lehet, inkább magával van gondja, nem is veled, de ennyiből igazán nem tudunk messzemenő következtetéseket levonni. Viszont ha azt mondod, otthagytad volna már, ha nem lenne a gyerekkel olyan a kapcsolata, amilyen, tényleg hagyd ott. Őrültség egy gyerek miatt együtt maradni, az sem nektek, sem neki nem tesz majd jót. Sokkal jobb úgy élni, hogy külön vannak a szülők, viszonylag normális kapcsolattal, mint együtt, de napi szinten marakodnak, ordibálnak, gyűlölik egymást ( évek múlva még ez is meglehet)
2015. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!