Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy parom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy parom azt mondja, szeretne neha egyedul aludni?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt a ferjemmel, es kb 4 hete kezdte el, hogy heti egyszer kulon alszik. Azt mondja szuksege van erre, mert igy tudja csak kipihenni magat reggelre. Nagyon rosszul esik ez nekem.

2015. aug. 6. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem szoktad vesén rúgni álmodban? :D

Nem tudok jobb indokot... Nekem is nagyon rosszul esne.

2015. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amugy pedig ha a het tobbi napjan egyutt alszunk,akkor pedig azt mondja ha o lefekszik,akkor o azonnal 1 perc alatt aludni akar, semmi puszi, semmi oleles, semmi beszelgetes.
2015. aug. 6. 16:27
 3/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este is ez tortent, miutan 3 oras gepezes utan kikapcsolta a gepet, semmi puszi, de meg jo ejt sem kivant. En imadok a karjaiban elaludni, erezni h. szeret es h. mellettem van. Imadom atolelni, puszilgatni, nagyon szeretem. De mar nemtudom mit tegyek, mert nagyon rosszul esik.
2015. aug. 6. 16:33
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet kezd elhidegülni, vagy más (valaki) van a háttérben. Nem a pihenés miatt lenne gond, az teljesen normális. Vannak akik külön hálószobában is alszanak és semmi probléma. Lelkileg biztos rosszul esne bárkinek, csak úgy, előzmények nélkül. Remélem rendbe jöttök!
2015. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije!
2015. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudja kipihenni magát/fájó tagokkal ébred azok miatt a pozíciók miatt, ahogyan te szeret aludni (átölelve, összebújva, stb). Eddig pont azért nem szólt, mert ilyen drámaian éled meg, hogy nem akar állandóan köréd csavarodva aludni.
2015. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
100 % biztosra tudom senkije nincs, es hogy szeret. Mit tegyek, mert azt mondja neakarjam ot megvaltoztatrni. Nem akarom, csak 3 evig mindig a karjaban aludtam el, v. pedig csak atoleltem aminek nagyon orult. Most mar mindennap neha szomorunak lat,es meg azert haragszik, mert sirni is lat neha. Mit tehetnek h. jo legyen? Minden gondolatom ez a tema, mert nagyon rosszul esik.
2015. aug. 6. 16:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy horkolsz, és legalább heti egyszer szeretne jól aludni.
2015. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak arra kerem, a karjaiban aludjak el, vagyis az a fontos, h. erezzem mellettem van. Ha olelve is alszunk el, azt mondom neki ha csak 5 perc is, de erezni akarom h. szeret es h.fontos vagyok neki, fontos mindez nekem az elalvas elott. Es 5 perc utan azt sem banom ha elfordul, nen olel,de a labam hozza er es erzem h.mellettem van.
2015. aug. 6. 16:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap este is ez tortent, miutan 3 oras gepezes utan kikapcsolta a gepet, semmi puszi, de meg jo ejt sem kivant."

- ez azért nem teljesen azt mutatja, hogy minden rendben.

amúgy a férfiak nem szeretik a síró, búvalbélelt nőket.

mit csinál 3 órát a gépen, hogy annyira kifárad tőle, hogy el sem köszön?

2015. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!