Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire szavaztok?

Figyelt kérdés

Milyen párt szeretnétek magatok mellé? Akivel közösen gyűjtögettek, lakást/házat vesztek, és majd egy szép otthonba alapítotok családot,később közös nyaralás a gyerekekkel; VAGY olyat, akivel utazgattok, ÉLTEK, szórakoztok, félretett pénzetek nincs, majd ha már nagyon gyereket szeretnétek, akkor kezdetek gyűjtögetni.

Olyat hogy mindkettőt egyszerre szeretnétek ne írjatok, anyagilag szerintem mindkettőt kevesen engedhetik meg maguknak. Kort és nemet is írjatok légyszi :)


2015. aug. 7. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

Első eset: közös gyűjtögetés, közösködés, közös kassza, minden közös, na ezekbe én tuti nem megyek bele, hogy később a pofámba legyen vagdosva, vagy szakítás esetén pert bаsszon a nyakamba, vagy minimum az ismerősein 90%-ának lehordjon mindenfélének. Semmi magánélet (mert ugye minden közös), semmi saját, egyéni hobbiűzés, és minden percemről számoljak be? Őőő, nem!


Második eset: mivel a lakás már ki van fizetve, és végre sikerült egy használt autót is lízingre összehoznom, így kicsit lazábbra engedhetem a gyeplőt pénzköltésben. Egyedül a szabadidővel állok hadilábon, szóval az utazás, szórakozás, "éldegélés" nem tudom, hogyan jönne össze, amikor napi 16 órán keresztül ugrásra készen állok melóügyileg. Gyanítom, ez az eset nem lenne olyan kötött a párkapcsolat és az elkötelezettség szempontjából nézve, mint az első.


Ha a két eset között kéne válasszak, akkor inkább az utóbbi, mert ha úgy akarnám, tudnék időt szorítani a közös programokra, ráadásul ketten, tök függetlenül bármikor bárhová el lehet menni. Egy gyerek már visszatartó tényező lenne.

2015. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11: a közös kasszának pont semmi köze ahhoz, hogy mire költenek.


Én egyre szavazok, de inkább kettő szerint élek. 33F

2015. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Mivel élni nemcsak utazgatva, meg bulizva lehet és valószínűleg a gyerekvállalás után sincs vége a világnak (már aki akar gyereket), mindenképp a legfontosabb a közös lakás lenne, ebben a bizonytalan világban a fene sem tudja, mit hoz a jövő, ha van rá lehetőség, inkább legyen az embernek saját lakása, mint hogy negyvenesen is a szülei nyakán éljen majd a párjával, na, meg anyukával a másik szobában, esetleg a gyereket is anyuka nyakára szülni.
2015. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

A közös lakást, babát szeretnénk a párommal. Egyelőre ez is elég nehéz és távoli célnak látszik sajnos.

Nem tudom miért az a nagybetűs "Élet" ha az ember folyton bulikban rázza a fenekét és piál...22L

2015. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

közös gyűjtögetés, otthonteremtés, kis szórakozás (ami belefér nyilván, nem a határainkon túlnyúló luxus, de élményeket muszáj gyűjteni, a gyereknek nem csak anyagi javakra lesz szüksége) és "élés" kettesben, majd jöhet a gyerek, ha mindketten készen állunk rá


26/N

2015. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

14es egyetértek

első:ház+gyermek

19/n

2015. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 2. választanám, bár az valóban fontos, hogy legyen egy lakás/ház, ami saját, ez egy elég biztos pont. Én ellennék ezzel az utazgatunk, szórakozunk stb dologgal, gyereket úgy sem akarok, szóval ÉLNÉK!!
2015. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!