Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen legyen a kismami...

Milyen legyen a kismami fazonja? Ti mire szavaztok?

Figyelt kérdés

Ha teljesen csupasz ott lent, az nem ciki?

De a bozont is az, nem?


2010. nov. 3. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ciki? Mindenki aki láthatja, látott már különbet is.. Kisebb gondom is nagyobb volt ennél..
2010. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint teljesen mindegy milyen a fazonja, mert a szülésnél úgyis teljesen leborotválják. Legalábbis felénk.

Én már magamnak nem érem el, akkora a hasam.

2010. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már annak is örülök, ha nagyjából rendbe tudom tenni:)De ha már szavazni kellene nekem egyik sem jön be. Én az arany középútra szavazok.

(Amíg meg tudod csinálni:)))

2010. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Háromszor borotváltam le, először, utoljára és soha többet... Sajnos nagyon kipattogzom tőle, úgyhogy marad úgy, ahogy a természet adta. A férjemet nem zavarja, más meg nem látja. Illetve még a doki, de az meg kit érdekel?
2010. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én csupasz vagyok.Ha szülni megyek,szeretném előtte otthon leborotválni,illetve ha nem megy már magamtól,akkor a párom ígéretet tett,hogy leborotválja :) lehet kényes vagyok,de engem senki ne fazonírozzon a kórházban.Még a nőgyógyász előtt sem szeretek "dzsungelben" mutatkozni,hiába tudom,hogy ezt fogja leutplsóként figyelni.Engem zavar személy szerint.Amúgy szép a csík is,a trimmelt is,szóval nem kell tarnak lennie,csak igényes legyen,de nekem kismasmaként könnyebb az egészet lezedni,mint nagy hassal még alkotni.
2010. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én sem borotválom le, az tuti, az előbb emlitett okok miatt :-))

Én csak a bikinivonalat szoktam rendbe rakni, hogy ne "lógjon ki" a bugyiból, de a nagyja megmarad, a Férjem is igy szereti :-)

Az meg, hogy a doki mit szól hozzá, egyáltalán nem érdekel.

2010. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Én a csupaszra szavazok ezer éve, nem érdekel, mi ciki, mi nem, szerintem gusztustalan a szőr nyaktól lefele egy nőn.
2010. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hány hetes vagy? Mert szerintem még nem túl nagy a hasad, ha ilyenek miatt aggódsz. Én is az arany középútra szavazok, legyen rendben. Eddig meg is csináltam magamnak, de 27 hetesen már nem bírom megcsinálni, pár hete is úgy borotváltam, hogy semmit sem láttam. Úgyhogy valószínű meg fogom kérni majd néha a férjemet, de nem tudok már annyiszor foglalkozni a dologgal. Egyébként meg, ha valaki nem tudja megcsinálni és megnő, a korházban úgyis leborotválják, senkit nem zavar és legfőképp nem érdekel, naponta látnak sok ilyet.
2010. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mindig is csupasz volt odalent, 40 hetesen is borotváltam, így amikor szültem nem kellett borotváljon a szülésznő. Egyébként egy borotvát használnak több nőn is, az sem valami higénikus, így jobb hogy otthon elintéztem.

De ez mindenkinek a maga döntése. Az orvosokat meg aztán tényleg nem zavarja. Szülés közben meg egyáltalán ne arra gonodl az ember!

Boldog babavárást!

2010. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Huuu, ez azert kegyetlen, hogy egy borotvat tobb non is hasznalnak... En eddig hetente szedtem, de mar 34 hetes vagyok, nagy a pocakom, s kb a 25. hettol nagyon nehez leszedni, ugyhogy csak ket hetente... De ezt hallvan... azt hiszem visszaterek a hetente valo szorteleniteshez, hogy ne kelljen majd a korhazba....


Amugy en mar kb 15 eves korom ota teljesen leszedem. Es elarulom miert :))

Volt rajtam egyszer egy sarga szoknya, s persze feher bugyi. Es egyik baratnom kerdezte, hogy fekete bugyi van-e rajtam(vagy valami megjegyzese volt, hogy biztos fekete a bugyim...) erre kiderult, hogy a szort latta....... En akkor nagyon megszegyelltem magam, azota se sarga szoknyat nem hordok, es szortelenitek is rendesen :)

2010. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!