Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, szerintetek?

Figyelt kérdés
A párom saját magát tartja el, én pedig még sosem dolgoztam, de megértem hogy nem tud mindennap velem foglalkozni vagy jönni, de ő osztja be a munkaidejét, mivel autó szerelő, de ő úgy csinálja, hogy még késő este is dolgozik a hét minden egyes napján, velem pedig egyre ritkábban találkozik, illetve ha itt is van akkor az kb 2-3 órát ölel fel úgy hogy nem bújhatok oda hozzá ha szeretnék mert ő fáradt vagy nem hallja a tv-t attól hogy simogatom, 9 hónapja azért veszekedek vele hogy állítson be úgy a munkáját hogy velem is legyen, de még mindig ott tartunk hogy ha más hívja akkor engem azonnal leráz, vagy ott hagy mert a munka az első én ezt értem na de este 8 után is mikor velem van.? Ezt nem hajlandó megérteni, és mindig azt mondja hogy én sem változom semmi, de úgy hogy változzak, hogyha velem szinte sosem foglalkozik, vagy mindig engedélyt kell azért kérnem hogy megöleljem vagy odabújjak, vagy könyörögjek azért hogy jöjjön, vagy szintén ölelésért. Illetve nyilvánosság előtt nem ölelhetem meg mert az gát, vagy nem bújhatok oda mert az is ciki, ezzel nem azt mondom hogy nem mutat be az ismerőseinek, csak ha más is ott van akkor nem csinálhatok semmit, mert az gáz. És hiába mondom hogy ez így nem lesz jó ha neki csak a pénz fontos, és mindenki szavára egyből ugrik, de ha én kérek valamit vagy ő ígér meg nekem valamit azt sosem tartja be. Én csak annyit szeretnék, hogy hagy szeressem úgy ahogy én tudom, illetve foglalkozzon velem kicsit többet. Ez olyan nagy kérés?

2015. aug. 7. 19:13
 1/2 anonim válasza:

Nem szívesen mondom ezt, de a tag marhára nem szeret téged, és változtatni nem fogsz tudni rajta ha x hónapja ez így, meg rosszabbul megy.

Hagyd ott a francba. :/ bocsi

26F

2015. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem nem szeret, én akkor nyomnám ezt így
2015. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!