Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl kedves velem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl kedves velem a párom, mit tegyek? Nem is becsül meg?

Figyelt kérdés

Együtt élünk. Mivel most nincs munkám, bevásárolok, főzök, mosok, takarítok, igyekszem munkát találni, és igényesen kinézni. Ma nem ment dolgozni, csak evett, ezután megnézett velem néhány vicces videót, és lelépett edzeni, mondván "neki erre szüksége van". Nekem meg őrá lenne szükségem. Azzal jön, hogy régen mindennap járt edzeni, és ha már kifizette a bérletet, ne heverjen parlagon. Ha elmegy a haverjaival úgyszintén itt hagy, pedig ismernek a haverjai is. Én mindig vittem magammal bulikba, amíg megtehettem, hogy mentem. Azt sem becsüli meg, hogy amikor hazaér vetett ágy várja, egy szép csaj, és hogy munkába meleg ételt vihet. Nem is akar velem programokat. Mit tegyek? Amúgy gyakran mondja, hogy szeret, simogat, ölelget, puszilgat. Amikor szóltam neki, hogy ne menjen edzeni, legyen velem, felöltözött és Elment 4 órára. Szerintetek?


21L 20F



2015. aug. 7. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és edzés előtt kicsípi magát. Fogmosás, belőtt haj, hat liter parfüm...kérdeztem már, hogy csaj van-e a dologban, de nemmel felelt. Ha én csak kihúzom a szemem, vagy megcsinálom a hajam, vagy csak tangát veszek fel, már gyanúsítgat, hogy nem neki akarok tetszeni...közben meg a bolton kívül nem is megyek szinte sehova...
2015. aug. 7. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, még nem ültetek le egy hosszú, mély, őszinte, nyugodt légkörű beszélgetésre ezzel kapcsolatban...
2015. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, menekül.
2015. aug. 7. 21:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy nem reagál, "mert nem a szavak embere".
2015. aug. 7. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akár veled együtt lenni. Ez a hajó elúszott, az már biztos. Azon gondolkozz el, hogy ki lehet a hibás. Ha nem Te, akkor szerintem lépj valamerre. Ha pedig Te, akkor csinálj valamit hogy helyrejöjjön a dolog. Beszélj az egyik barátjával amelyik nagyjából ismer téged és Te is megbízol benne. Ne a palival, ő nem fog semmit mondani.
2015. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt is...két hétig külön is voltunk, akkor ő kérte, hogy jöjjek vissza, legyünk együtt. Akkor egy darabig jó volt minden, volt munkahelyem is egy hétig, de el kellett jönnöm, és párom szerint engem nem is érdekel a munkakeresés, pedig mindennap írok emaileket, telefonálok. Persze nem is látja mert nincs otthon. Nem tudom már, hogyan feleljek meg annyira neki, hogy érdemi időt töltsön velem.
2015. aug. 7. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy az egyik barátjával akiben megbízol és valamennyire ismer téged és tudod hogy nem vág át azzal egy mély beszélgetés hogy mégis terem helyett (mert nyilván nem oda) hová jár, mit csinál. De mivel te vagy az idősebb, így nyilván nem vesz komolyan annyira, ahogy azt te szeretnéd. Legyél határozott, magabiztos. Ja és Te ne menj rossz vizekre, mert akkor ő is tudna dobálózni, szóval csak okosan! 😊
2015. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!