Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teeendö ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szoasztok! Elöször is arra kérlek titeket, hogy ne itéljetek el.... 3 éve boldog kapcsolatban élek a barátommal... 1 jonapja elkezdetem dolgozni, és megismertem egy fiút, amikor rögtön elöször megláttuk egymást, mindd a kettönkben megfogott valamit... minden nap várom, hogy láthassam, de tudom, hogy ezt nem szabad, elmodtam neki, hogy van barátom... ö ma bevalotta, hogy tetszem neki.. Kérlek titeket,, mit tegyek? Szeretem a barátomat, de ez a fiú is tetszik.. Kárálke titeket
2015. aug. 7. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, melyik a fontosabb. Nem kell most rögtön, hetekig, hónapokig is mérlegelhetsz, viszont egyiket se csapd be, tiszteld meg mindkettőt annyival, hogy nem ámítod őket, nem hazudsz, nem csinálsz a hátuk mögött semmi, amíg nem döntöttél. Ha döntöttél, akkor pedig csak nyíltan, őszintén.
2015. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TallandThin Boy ***** válasza:
Felejtsd el a másik srácot. Vagy szerinted az többet ér, mint a 3 éves kapcsolatotok, ami elmondásod szerint boldog? Mérlegelj.
2015. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik a mostani párkapcsolatodból. Próbáljátok izgalmasabbá tenni vagy több programot együtt szervezni. Ez nem ok nélkül történt!Ha nem működik és jött egy másik fél, aki egyre jobban tetszik, akkor.... lehet a szakítás lenne a legjobb.
2015. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feéhötlen a akapcsolatunk, de tényeg. de miota dolgozom, alig tudunk találkozni, és a az a fiú, a z én a barátom ikertestvére, mondhatjuk ugy, természtre
2015. aug. 7. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.szertheted a barátodad mert akor nem hiányozna egy másik pasi az éltedbõl.Ákelene gondolnod hogy tényleg jó a kapcsolatod szereted e annyira hogy megtiszteld õszínteségeddel(elmondani hogy felbokkant egy pasi aki téged nagyon érdekel)de te tudod ha a másik pasi rájõn hogy kacsolatban vagy nagyot fog csalodni.
2015. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ö tudja, hogy nekem barátom van
2015. aug. 7. 22:15
 7/7 Interferencia ***** válasza:
Még egyszer kérj meg, és akkor érdemi választ írok!
2015. aug. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!