Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a barátom mindig érezteti velem, hogy nem vagyok elég okos?

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyi, hogy nyíltan sosem mondja, hogy buta vagyok, de ha bármiről beszélünk és nem értek egyet vele, akkor mindig vérre megy a saját igazáért és olyan stílusban beszél, hogy mindig idiótának érzem magam, mert neki mindig megvan a válasza, hogy az én nézetem miért nem jó. Soha nincs olyan,hogy mondjuk elismeri, hogy mondjuk ez az ötlet amúgy jó, vagy ez egy jó gondolat (amit anélkül megtehetne, hogy igazat ad nekem). Már úgy érzem, hogy semmihez sem értek, ha bármiről van véleményem az tuti rossz. Beszéltünk erről és szerinte azzal, hogy néha elsorolja, hogy intelligens, szép stb vagyok, meg van oldva a gond. De én nem érzem magam intelligensnek mikor ezen kívül kb soha semmilyen konkrét helyzetben nem kapok megerősítést. Egyedül a főzésnél dicsér meg, de én azt szeretném, ha néha legalább annyit mondana, hogy 'nem értek veled egyet, de szerintem jó a te álláspontod is'. (Ezt is elmondtam neki, de semmi reakció). Ti ebben a helyzetben mit tennétek? Régebben szerettem összetettebb dolgokról is beszélni, de manapság már túl butának érzem magam ehhez. A barátaim mellett sosem érzem magam így, nem értünk egyet mindig, de sose fajul el a dolog és beismerjük, ha egyetértünk akár részletekkel is.
2015. aug. 8. 11:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat. Utolsó, értem, hogy mire gondolsz. Viszont ilyen helyzetből könnyű csak a negatívat látni. Ott van minden más is, úgyhogy akár hülyének tartasz, akár nem, én küzdeni szeretnék ezért a kapcsolatért. Boldog vagyok a kapcsolatban ezt leszámítva, úgyhogy adok neki egy esélyt, hogy legalább még egyszer megbeszéljük.
2015. aug. 8. 17:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd...tényleg magával vannak gondjai.Nyilván való,hogy szándekosan alacsonyít le téged.Ha tovább maradsz vele,előbb utóbb úgy is belátod,hogy nem akarsz tőle semmit,viszont még kevesebbként fogsz kiszállni a kapcsolatból,sérülten.Tudom mit beszélek,hasonló cipőben jártam,viszont ráadásul velem még rivalizállt is az illető,tehát az életem mellette állandó küzdelem volt.Szerintem az ilyen kaliberű ember egy igazi féreg.
2015. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2021. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!