Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem érezteti velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem érezteti velem, hogy szeret. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és már 1-2 hónap járás után észrevettem, hogy nehezen fejezi ki az érzéseit. Azt elfogadtam, hogy nagyon ritkán mondja csak, hogy szeret vagy hiányzom neki, nem ír SMS-eket, nem keres magától.

De már máshogy sem mutatja ki, hogy szeret. Nem kezdeményez semmiben, sem beszélgetésben, sem programok szervezésében. A szexben igen, de azt is inkább tőlem várná. Még ezt is elfogadnám, mert alapvetően én is ilyen típus vagyok, de mégis kezdeményezek, mert tudom, hogy tőle hiába várnám.

A legjobban az zavar, hogy magától már megölelni, megcsókolni sem szokott. Nagyon-nagyon ritkán ad csak pozitív visszajelzéseket, pedig nekem jól esne, ha mondaná időnként, hogy fontos vagyok neki, örül, hogy együtt vagyunk, tetszem neki és hasonlók. Én rendszeresen mondok neki ilyeneket, de mindig csak az a válasza, hogy "tudom".

Viszont erőltetni sem akarom, hogy változtasson ezekben, mert ha nem jön neki magától, akkor az már nem olyan...

Az is közrejátszhat, hogy én vagyok az első barátnője, és talán nem tudja, hogyan kell kifejezni azt, hogy szeret valakit.


2015. júl. 6. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Alkalmazz orgazmuskontrollt!
2015. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

"Az is közrejátszhat, hogy én vagyok az első barátnője, és talán nem tudja, hogyan kell kifejezni azt, hogy szeret valakit."


Ha van egy cseppnyi esze, akkor tudnia kéne. Tökmindegy hányadik barátnője vagy.

2015. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem szeret. Ennyire egyszerű. Megoldás: hagyd ott. Ha a beszélgetés sem segít, hogy elmondja miért viselkedik így vagy csak akkor is hümmög, akkor ez van. Lesz másik.
2015. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet.

Azokat a válaszokat meg úgy imádom, hogy: "hagyd ott"

Mondani könnyű de ha valakit szeretek nem olyan könnyű őt elhagyni. :/

18/L

2015. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sírni egyszerűbb ;)
2015. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szeret, de nehéz neki a szóban történő lekommunikálása, akkor a tetteivel kimutatja (ölel, csókol, meglep, programot szervez - érezteti így) abból pedig érezned kell. Nem számít hanyadik vagy.

Ha valaki nem szeret, akkor egyik formában sem teszi.. ahogy a te barátod sem. Ha pedig te mondod és ez rá a válasz akkor főleg nem. Bunkóság ráadásul csak annyival elintézni hogy tudom... mi lesz a következő? "szeretlek - jó, kösz"?

Valószínű potyázik a csávó még elvan a langyos vízben, mielőtt találna egy jobbat.. van szex ingyen és tennie sem kell érte.

2015. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz :)) biztos szeret ő a maga módján, csak éppen ez nem ütközik a te szeretet igényeiddel.ha folyamatosan arra a következtetésre jutsz, hogy ez neked így kevés és nem tudod azt mondani magadnak ,hogy boldog vagy akkor szakíts vele.onnan fogod tudni, hogy jól döntöttél, hogy hatalmas megkönnyebbülést fogsz érezni, és majd leesik az álad, -amikor egy olyan emberrel hozz össze a sors akivel pont passzolni fogsz és ezeket az igényeidet is szó nélkül betölti majd, -hogy ilyen is van.
2015. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!