Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kér a párom ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kér a párom ekkora összeget?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, de forintot írok, hogy mindenki értse.

Az én keresetem 360 ezer, az övé 390 ezer.

Nemrég költöztünk, a lakbér 220 ezer, fele-fele arányban.

Az ex munkahelyem (most új van) 200 ezerrel tartozik nekem.

Kifizettem a lakás felét, a bérletet, meg a költöztetők díjának felét, azaz maradt 200 ezer.

A párom kéri, hogy adjak neki a következő 200 ezerből, amit kapok, 60 ezret, mivel kell a kajára, meg vett egy asztalt magának, meg egy asztalt fog majd nekem is, minden másunk van.

Külön kasszán vagyunk, csak a kaja meg a lakás közös keret.


Jogosan kér 60 ezret 1 havi kajára és egy használt íróasztalért?


2015. aug. 8. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
amiből az asztal jó eséllyel ingyen lesz egy ismerősén keresztül
2015. aug. 8. 15:55
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinte felesleges nekem ilyen nagy összegekkel rendelkezni, úgyse veszek semmit
2015. aug. 8. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mit esztek... Aranyat? Közös kassza a kaja? Akkor 120ezret esztek havonta? ... Én külön veszem magamnak a kaját, edzésem véget... Naponta eszek húst hússal és 40ből simán ki jövök... Nincs jóga elkérni tőled, azt a 60ezret meg mi az hogy te úgysem veszel, magadnak semmit sem? Beszéljétek meg a kaja fele a tied másik fele pedig őt illeti.
2015. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Munkában szoktam enni, ha neki hozok onnan kaját, azt még én fizetem külön, szóval én napi egyzser eszek otthon, akkor is joghurtot vagy gyümölcsöt, ritkábban főtt ételt, mert azt ingyen kapok
2015. aug. 8. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Most a párodrol vagy lako/kuro társadrol van szo?
2015. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
párom
2015. aug. 8. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte felesleges nekem ilyen nagy összegekkel rendelkezni, úgyse veszek semmit"


Nálam ez verte volna ki a biztosítékot, nem az hogy mennyit kért alapjáraton..


Ha külön kasszán vagytok, akkor neki mégis mi köze van hozzá, hogy te mekkora összegekkel rendelkezel?!

Fizesse ki a kaját és az asztalt, majd nyújtsa be neked a számlát.


Bár nekem ez az egész így elég fura.. Ráadásul ez a kijelentés..na mindegy. Ne turkáljon a pénztárcádban.

2015. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
100%

Ősrégi, ócska vicc ez:

'ami a tiéd, az az enyém is, ami az enyém, ahhoz semmi közöd"

A külön kassza azt jelenti, hogy a közös kiadásokat felezitek - ennyi.

2015. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!