Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kigúnyol a depresszióm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kigúnyol a depresszióm miatt (? )

Figyelt kérdés

Nem jó témában írok, hisz nem családtagról van szó, de ha párkapcsolati témába írnék, nem kapnék 'rendes' választ.

A barátom tipikusan utálja a divat depressziósokat, akik azért vágják az ereiket mert letört a körmök, rossz napjuk volt...

Évek óta küzdök a depresszióval, és sajnos nem rég mentem el csak orvoshoz, szoval pár hónapja már van papírom is róla.

A barátom nem tud róla, szerinte én is divatból csinálok, sajnáltatom magam, csalódik bennem hisz nem az vagyok akit megismert, és néha durva dolgokat is mond, csúnya szavakkal illet, és úgy beszél velem mint ahogy én soha nem fogok vele..

Mit tehetek, az lenne a legjobb ha elmondanám neki hogy papírom van róla, de akkor jönne a sajnálkozás, amit semmiképp nem akarok:/


2015. aug. 6. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
viselkedj akor majd nem gunyol
2015. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kaptál e rá valami gyógyszert?
2015. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kaptam rá gyógyszert szedem is, és kedves első válaszoló, tudok viselkedni nincs semmi baj a viselkedésemmel tudom magam türtőztetni, csak vannak nagyon gyenge napjaim, amikor mintha minden visszazuhanna az eredeti állapotba.
2015. aug. 6. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ostoba kérdéseket szokták kigúnyolni. Én pont a másik oldalon vagyok. Szerintem nyugodtan mond el neki, papírt sem kell mutatnod. Hanem érti meg, akkor nem biztos hogy érdemes egyáltalán a társaságodra.
2015. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
54%
Sztem magyarázd el neki h papiros van gyógyszert szedsz meg igazan nem divathol sajnalod es h ne mondjon neked ilyeneket.
2015. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

inkább gondolkozz el rajta, hogy kell-e neked ilyen pár!


[link]


amúgy meg nézesd meg vele a fenti videót!

2015. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
elég szomorú, hogy pecsét, igazolás kell a barátodnak ahhoz, hogy ne kérdőjelezze meg a problémádat.
2015. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy szerinted mit reagálna, ha elmondanád neki. Ha úgy gondolod, hogy csak rosszabb lenne, akkor annyira rossz véleménnyel vagy róla, hogy semmi értelme a kapcsolatotoknak és szakíts vele... Ha szerinted van értelme és jobb lenne, akkor ülj le vele és mondd el neki... Nekem mindenki megértette a környezetemben. Egy-két hónapig túl óvatosak voltak, de utána megszokták, hogy nem kell túlaggódni és most minden rendben van. Kevésbé elítélőek, ha hülyeséget csinálok (én mondjuk borderlineos vagyok, szóval ehhez nem csak depresszió tartozik, hanem éppen véletlenszerű dühkitörések, túlpörgött időszakok ééés hirtelen váltások vissza depresszióba.....), amióta ez kiderült és papírom is lett róla, azóta én is hamarabb leállítom magam, mert tudom, hogy át kéne gondolni, hogy jogos-e a problémám... De így is elkezdődnek ezek az epizódok, ezt meg a többiek jobban kezelik. És nem gúnyol vele senki.
2015. aug. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Újabb bizonyíték, hogy a caajoknak a bunkó se ggfejek jönnek be. Itt lenne az ideje elgondolkodni azon, hogy tényleg olyan emberrel akarsz lenni, aki nem veszi komolyan a problémáid, és szándékosan megbánt téged.
2015. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy divat depresszió.

A depresszió egy pszichiátriai megbetegedés, az már csak a "tünete", hogy kiborulsz, mert letört a körmöd.

Szóval,a depresszió egy séma,az már más tészta, hogy te min borulsz ki.

100 évvel ezelőtt valószínű, hogy nem a körmöd miatt vágdostad volna magad, hanem mondjuk kukoricafölded miatt.

2015. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!