Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled? Változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled? Változtatható még?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1.8 éve vagyunk együtt jól éreztük magunkat egymás társaságában kivéve mikkor veszekedünk. A veszekedések minden héten vannak. Általában én vagyok az aki ilyenkor inkább el indul haza. Azért indulok meg mert ilyenkor ideges vagyok és agresszív. Mikkor alkoholt iszok semmi probléma sincs köztünk. Nagyon féltékeny típus és ez miatt, mászok sokszor a falra. Ilyenkor 5 percig duzzogunk egymással majd béke van. Általában sokat találkozunk egy héten 4-5nap minimum. Szexben nincs köztünk gond az minden találkozásnál van. Sokat beszélünk egymás társaságában , minden dolgot meg szoktunk beszélni. Programok is vannak szinte hetente/két hetente mászkálunk , csinálunk valamit.

2015. aug. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vettük. De mi a kérdés?
2015. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor igyál minden nap
2015. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy kezdő alkoholista beszámolóját hallhattuk. stresszoldásra soha ne használj alkoholt.
2015. aug. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

>mert ilyenkor ideges vagyok és agresszív


Ez a baj. Miért vagy ideges és agresszív, és főleg, miért vagy ideges azzal az emberrel, aki elvileg a legközelebb áll hozzád? Pont neki, az ő jelenlétének kéne megnyugtatnia, ha ideges vagy. Az alkohol sem jó jel, remélem, nem iszol sokat. Az nem indok, hogy akkor minden oké köztetek.


A féltékenységet is lehet kezelni. Duzzogással és veszekedéssel is, de szerintem hülye módszer. Aki féltékeny, annak megerősítés kell. Kap a párod elég megerősítést tőled, tud bízni benned?

Tudom, van, aki eleve féltékeny és az is marad, de normális kommunikációval sokat lehet ezen is javítani.

2015. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!