Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig húzható egy se veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig húzható egy se veled se nélküled kapcsolat? L/23

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve együtt vagyunk, de szinte minden héten összeveszünk, nem beszélünk 1-2 napig, volt már, hogy egy hónapig sem. Én már össze akarok költözni, ő még nem. Sok mindent megbocsátottam már mert szeretem, de még se tudom ezeken túltenni magam. Szeretem, de néha gyűlölöm is, idegileg tönkre tesz. De annyira szeretem, hogy mindig kibékülök vele, pedig tudom nem kéne. Tudom, hogy csak az időmet veszi el. Akinek volt hasonló meddig bírta?

2015. júl. 28. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz benne? Mi az, ami mellette tart, ami jól működik?

Nem tudsz kilépni, és ennek semmi köze a szeretethez.

Tedd meg, lépj tovább, ez csak vergődés. El lehet így vergődni életed végéig is, de lehet bánnád utólag.

2015. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kitartó vagy.

Minden héten összeveszni úgy lehet, ha jóformán semmiben nem illetek össze - az összeköltözés valahogy nem tűnik jó ötletnek.

Az se, hogy mindent megbocsátottál neki, de azért nem tudod túltenni magad azokon a dolgokon, - szóval inkább azzal értek egyet, hogy pazarlod az idődet.

2015. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy marhaság csak győzködöd magad.
2015. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Addig, ameddig fel nem ismered, már nem szerelmet érzel iránta, hanem birtoklási vágyat. Nem tesz boldoggá, de nem akarod, hogy másé legyen. Valószínűleg addig fog ez így menni, ameddig depressziós leszel, és már nem érdekel semmi.
2015. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod irhatsz privatot. Min szoktatok osszeveszni? Szokta mondani, hogy szeret?


20l

2015. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ameddig a rétes. Míg el nem szakad.

Hagyd inkább, próbálj kikerülni a kapcsolatból. :)

2015. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ameddig valamelyikőtöknek nem jön egy nagy szerelem, addig.
2015. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig! Sokkal tovább, mint amíg értelme van. Egészen addig, amíg komolyan nem sérül egyik vagy mindkét fél.

Meg kéne tapasztalnod, hogy milyen a jó párkapcsolat és akkor nem is akarnád ennyire ezt. De lehet, hogy a ragaszkodásod mögött valamilyen lelki ok van. Esetleg próbálj meg elmenni egy pszichológushoz/terapeutához. Sokat segíthet abban is, hogy helyre jöjjenek a dolgok, ha van még értelme, meg abban is, hogy tovább tudj lépni, ha már nincs értelme vele folytatni.

2015. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minél tovább benne vagy, annál több lesz a sérelem, és annál kevesebb lesz az önbizalmad, egyre nehezebben hiszed el, hogy mással jobb lesz. Ördögi kör, sokáig tart, ha nem teszel ellene, jó vége nem lehet. Menekülj...még olyan fiatal vagy!
2015. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!