Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom külföldre akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldre akar menni, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, 26 évesek vagyunk. Én itthon szeretnék maradni, mert itthon van a családom, barátaim, 1 hónapja pedig egy nagyon jó állást sikerült elcsípnem. A barátom pedig gyerek kora óta tervezi, hogy legalább 5 évet eltölteni külföldön, hogy tapasztalatot szerezzen, és pénzt gyűjtsön. Egyébként jók az esélyei, mert jól beszéli a nyelveket, és mérnöki végzettsége van, és kapott egy jó ajánlatot is, szeptembertől kezdhetne Münchenben dolgozni. Én viszont nem szeretem Németországot, németül is csak alapfokon tudok. Szóval 5 év nagyon hosszú, ráadásul Németországban. Mit tanácsoltok?

2015. aug. 10. 00:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
menj vele felnőtt emberek vagytok!
2015. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Szakítást


Ha kimegy sose fog haza jönni.

10-szer annyit fog keresni mint itthon és a körülmények is sokkal jobbak lesznek.


Téged megértelek, én sem akarok menni sehova ebből az országból.

Mindenki menni akar hát menjen, viszlát.

2015. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Barátod még lehet kismillió az életedben, de nagyon jó állásod nem biztos. Szóval...
2015. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Te maradj, ő pedig menjen, mást nem nagyon lehet, ha egyikőtök sem akar lemondani a vágyairól, elképzeléseiről, ami mondjuk nagyon helyes szerintem. Ne tegyetek egymásnak semmi ígéretet, ne tervezzetek, ne erőltessetek semmit. Ha megy a távkapcsolat mondjuk havi egyszeri találkával, akkor megy, ha nem, hát nem, valószínű nem ő volt az igazi.
2015. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Simán vele tartanék.

Ebből az országból menekülni kell.

2015. aug. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Vagy a pénzt válasszátok,vagy pedig egymást és a szerelmet,boldogságot.
2015. aug. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Testvérem pont ugyanígy állt a dologhoz, mint te. Nagyon ellenkezett, Világéletében utálta a nyelvet, a németet stb. De mivel nagyon szerelmes volt, ő feladott mindent (lakás, munka, család, barátok) Aztán lehúztak kint együtt 10 évet.

Szétmentek, aztán tesóm megismerkedett egy srácccal, akivel pár éve összeházasodtak. Azóta is kint élnek, nem fog hazajönni, ennek így kb 15-16 éve.

2015. aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

alapfoku nemettel kinszenvedes lesz neked itt kint, (mi is Münchenben vagyunk) nem fogsz melot talalni, otthon meg megmakkansz.


Annyit meg a baratod sem fog keresni hogy mindkettotoket eltartson, te pedig kidobod az eveket az eletedbol. Ne csinalj hulyeseget, dolgozz szepen a munkadban otthon, o meg ha akar akkor jojjon ki.

2015. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

"10-szer annyit fog keresni mint itthon "


Dehogy fog. Altalaban 3-4x a fizetes, viszont az arak is sokkal magasabbak, plane Münchenben, ami Nemetorszag egyik legdragabb varosa.

2015. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Gondolom, hívott téged is. Menj vele! Én gondolkodás nélkül a párommal mennék hasonló esetben. :)

Muszáj kompromisszumot kötnötök. Külföldön sincs kolbászból a kerítés, de azért jobban lehet megélni, mint idehaza. Ha nem játszik az, hogy ő itt marad, akkor menj te! :)

2015. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!