Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkérnétek a párotoktól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkérnétek a párotoktól az ebéd árát ha ő is mindent felezve fizet?

Figyelt kérdés
Ha hétvégére csirkemellett készítenétek és több mint a felét megenné, de olcsóbb kajaknal is a saját részét fizeti, etteremben. A csirkemell sokkal dragabb mint ezek a kajáldakban evett ételek. Elvégre ha mindenhol a saját részét fizeti nem elvárhato hogy a hétvégi kajának a felét fizetés nélkül megegye nem? Aminek a készítésével is bajlodni kell egy nőnek.
2015. aug. 10. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem égetném magam ilyennel :D Ha pedig a párom tenne ilyet velem, eléggé elgondolkodnék azon, hogy közösködjek-e vele a továbbiakban. Vagy hogy megéri-e egyáltalán együtt maradunk. Nem nagy dolog, persze, de elég sokat elmond a jellemről.
2015. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
Te fizeted a gumi felét?
2015. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő is mindent felesben fizet, és olcsóbb dolgokat mint a hétvégi ebéd.
2015. aug. 10. 12:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem fizettetném ki vele, viszont elgondolkodnék a kapcsolatunkról. Nem szívesen élnék ilyen emberrel.
2015. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én össze se jönnék ilyen kicsinyeskedő pasival... nálunk természetes, hogy FELVÁLTVA fizetünk ezt-azt, pl. ha a barátom meghív (mert meg szokott), akkor én másnap bevásárolok, vagy más módon kompenzálom. Hangsúlyozom, az elején mindig felajánlottam, hogy fizetem a részem, de nem élt vele, ezért alakult úgy ki, hogy én más módon szállok be a költségekbe.
2015. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem eleve nem tetszik még a külön kassza dolog sem...de ez a mindent felezünk, még egy rágógumi árát is...gyerekes és kicsinyes dolog. Nem lennék együtt gy ilyen sóher pasival. Deee...a te esetedben, én simán elkérném a csirkemell árának a felét! Ha ő úgy...akkor én is!
2015. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem. Viszont ha már ennyire garasoskodtok, megbeszélném vele, hogy legközelebb nála eszünk és ő készítsen valamit.

(Tegyük hozzá, hogy csak elméletben, én ilyen kényszeresen felezős, mindent fillérre kiszámolós kapcsolatban nem maradnék)

2015. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát mi mindig felezünk... Bár mi felváltva szoktunk bevásárolni, és olyankor kb 30 ezer forint értékben. Nekünk sose volt ebből gond. Engem erre neveltek, hogy ügyeljek arra, hogy mire megy a pénz, őt meg meglopták több százezer forinttal, mert bízott az emberek korrektségében. Nekünk pont tökéletes így... Szóval én elkérném és nem is lenne belőle baj. Ahogy fordítva se.
2015. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez hívják úgy az én olvasatomban: Barátság extrákkal :D
2015. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Mindjárt kérd el az elkészítésre fordított idő órabérét is, illetve az elhasznált gáz/viullany, víz árát. Hajrá!


Ekkora sz*rrágást! Anyám!

2015. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!