Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csendes, nem beszédes lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, nem beszédes lányként hogy tudnám megtartani a barátom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de én sajnos nagyon csendes vagyok, sokszor nem szeretek beszélgetni, ha meg szeretnék, akkor sem megy. Pedig mindent megosztunk egymással, mindent elmondunk a másiknak, de számomra nagyon nehéz egy beszélgetést fenn tartani. Félek, hogy hiába vagyok odaadó, figyelmes és (őszerinte) jó az ágyban, egy idő után meg fogja unni a kapcsolatunkat. Mit tehetnék?

Igyekszem programokat szervezni, meghagyom számára a személyes teret, sosem mászom rá, éreztetem vele, hogy mennyire szeretem stb, de így is sokszor ha például utazunk, vagy sétálunk, néma csönd van sokáig. Ez nagy baj a férfiak számára?


2015. aug. 10. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
legyél hangos és bő beszédű lány akkor
2015. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
A párodnak így tetszel,ne agyalj rajta!
2015. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb férfinak egy néma nő az álma.
2015. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez nem megy ilyen egyszerűen, nem vagyok az, hiába igyekszem.
2015. aug. 10. 12:48
 5/16 A kérdező kommentje:
3.: lehet, hogy rövid távon ezt gondoljátok, de hosszútávon nem biztos, hogy jó.
2015. aug. 10. 12:48
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne agyalj ezen, csupán emiatt nem fog elhagyni a barátod.
2015. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Én elfogadnálak,fölleg ha szeretlek
2015. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Csendes barátnőmmel mi azzal szórakoztunk anno, hogy képekkel kommunikáltunk. Én mondtam, vagy írtam valamit, ő készített egy képet magáról. Jó játék volt.
2015. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Azt szokták mondani, hogy a csendes visszahúzódó lányok legjobbak az ágyban. Ezt csak megerősíteni tudom:) Ha rád is igaz ez valóban akkor nincs miért aggódnod. A többi stimmeljen a kapcsolatban és nem ezért fog kirakni
2015. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Minden más stimmel és odaadó vagyok az ágyban, mindig mondja is, milyen jó, de attól még sokszor van csönd.
2015. aug. 10. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!