Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mi számít hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi számít hosszú párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt látom, hogy az 5-6 hónapos párkapcsolatnak miután vége van, úgy könyvelik el az emberek, hogy hosszú párkapcsolat. Szerintem a hosszú párkapcsolat olyan 1-1,5 évtől indul. Vélemények? Ennyit változott a világ, hogy a fél év már komoly hosszú kapcsolatnak számít?
2010. márc. 8. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamaszkorban a fél éves kapcsolatok is mondhatóak hosszúnak, a fiatal felnőtt korban az 1-1,5-2 éves kapcsolatok, felnőtt korban pedig egyértelműen az 5 évnél tovább tartó kapcsolatok (házasság is beletartozik).
2010. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam a komoly kapcsolat néhány évi együtt járást jelent,de változó,ki hogyan éli meg ezt,és kinek mi számít komolynak.

Lehet,hogy nekem például fél év semminek tűnik,de van,akinek igenis sokat jelentett,és igen intenzív volt az a fél év,így elkönyveli komolynak.

2010. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én 18 vagyok

most van a második kapcsolatom ami két éve tart ez már sztem hosszú

volt nekem 3-4 hónapos kapcsolatom is de azt newm mondanám hosszunak

2010. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos manapaság tényleg nem tartanak olyan sokáig a kapcsolatok... :S Szerintem 1-2 évtől lehet azt mondani, hogy hosszú kapcsolat, a hónaposak még nem. Lilla
2010. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
hagyjátok már.....ma már az is hosszú kapcsolatnak számít, ha a srác az "első este" után felhívja a csajt....persze nem általánosítok, de a nagy többség ilyen
2010. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20-on felül vagyunk mindketten (barátnőm egy évvel fiatalabb) még oviban jöttünk össze és együtt is vesztettük el 16-15 évesen.Együtt vagyunk azóta is megszakítás nélkül.
2010. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló válaszát olvastam csak el, de vele értek egyet én is. Ha valaki 15 évesen jár valakivel, akkor fél év is nagy idő. Ha már elmúltak 20 évesek, lehet hosszúnak mondani egy másfél éves kapcsolatot is. 30-40 felett már én is olyan 5 évre tenném a hosszú kapcsolat alsó szintjét. :D

Én másfél éve vagyok együtt a párommal, 23 éves lány vagyok, nekem ez már hosszúnak számít. Mivel előtte nem voltak hosszú kapcsolataim, akármennyire is voltak komolyak az érzelmek, az nem jelentette azt, hogy sokáig együtt tudna tartani minket. Szóval előtte voltak 3-4 hónapos kapcsolataim, meg egy egyéves huzavona.

Vele viszont megtaláltam a boldogságomat, és egyáltalán nem látom a végét a kapcsolatnak, szóval simán lehet igazán hosszú kapcsolat is. :)


Egyébként egy kapcsolat komolysága sosem az időtől múlik. Lehet lézengés éveken át, dönteni nem tudás, és lehet komoly kapcsolat 3 hónapig is. Az egész hozzáállás kérdése. :)

2010. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!